„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas

„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – duris atvėrė nauja parduotuvė ir prekių atsiėmimo punktas
AA

„Pigu.lt“ atkeliauja į Palangą – nuo šiol visi pajūrio gyventojai ar čia atostogaujantys poilsiautojai prekybos centre internete įsigytas prekes galės atsiimti naujai duris atvėrusioje parduotuvėje ir prekių atsiėmimo punkte. Šis žingsnis padės užtikrinti dar didesnį įmonės klientų patogumą ir leis išvengti atostogas apkartinančių situacijų.

 

Ernesto Kačerausko, „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, teigimu, prekybos centras internete nuolat ieško būdų, kaip pasiekti kuo didesnę dalį šalies gyventojų, o atidaryta parduotuvė Palangoje – pamatuotas „Pigu.lt“ sprendimas.

„Greitas pristatymas ir galimybė atsiimti pirkinius visoje Lietuvoje – vienas pagrindinių mūsų prioritetų, tad nuolat plėsdami savo parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų tinklą siekiame užtikrinti maksimalų šalies pirkėjų patogumą. Atsižvelgdami į lietuvių poilsiavimo įpročius ir tai, kad Baltijos pajūris – bene populiariausias vasaros atostogų taškas, nusprendėme gyventojams suteikti progą pirkinius atsiimti pajūrio širdyje – Palangoje, taip užtikrindami dar sklandesnes atostogas“, – sako E. Kačerauskas.

Šis „Pigu.lt“ parduotuvė duris kol kas atvėrė laikinai – tik šiltajam laikotarpiui, kurio metu prie jūros suplūsta daugiausiai gyventojų. Prekių atsiėmimo punktas įsikūrė adresu Klaipėdos pl. 62A.

Taip pat visą vasarą į parduotuvę atvykę gyventojai sulauks saldžių ir gaivinančių dovanų. Prekes atsiėmę įmonės klientai bus nemokamai pavaišinti „Dadu“ ledų porcija.

Pasak „Pigu.lt“ rinkodaros vadovo, kadangi parduotuvė įrengta strategiškai patogiame pajūrio mieste, čia pirkinius galės atsiimti ir aplinkinėse gyvenvietėse įsikūrę poilsiautojai. Anot jo, tam tikrais atvejais prekių atsiėmimo punktas gali tapti net visas atostogas gelbstinčiu faktoriumi.

„Pavyzdžiui, atvykus į pajūrį ir pamiršus būtiniausius daiktus – akinius nuo saulės, maudymosi kostiumėlį, skėtį nuo saulės ar net vaikų žaislus – nuo šiol poilsiautojai galės reikiamus atostogų atributus užsisakyti ir žaibišku greičiu atsiimti naujojoje parduotuvėje. Tai – patogus būdas išvengti ilgos ir varginančios kelionės atgal į namus ar visą savaitę graužtis, kad iki galo atsipalaiduoti be namuose palikto daikto nepavyksta“, – teigia E. Kačerauskas.

Šiuo metu bendrovė UAB „PIGU“ iš viso turi 10 nuolatinių parduotuvių ir prekių atsiėmimo punktų Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Mažeikiuose, Tauragėje) bei laikiną parduotuvę Palangoje.