„Maxima“ parduotuvės grįžta prie rudens–žiemos sezono darbo laiko

„Maxima“ parduotuvės grįžta prie rudens–žiemos sezono darbo laiko
AA

Nuo rugsėjo 1 dienos keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas. Iš viso keisis 34 parduotuvių darbo valandos.

Vasaros sezono pradžioje dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laikas buvo prailgintas pirkėjų patogumui. Pasak „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorės Ernestos Dapkienės, rudenį, kai dienos trumpėja, sumažėja ir pirkėjų srautai vėlyvais vakarais.

„Darbo laikas yra koreguojamas, atsižvelgiant į klientų įpročius, prasidedant rudens sezonui. Stebėdami pirkėjų srautus matome, kad apsipirkimas vėlesnėmis valandomis mažėja, todėl trumpiname dalies „Maxima“ parduotuvių darbo laiką, kuris vasarą buvo prailgintas. Taip pat toliau laikomės sugriežtintos COVID-19 prevencijos kontrolės, kad darbuotojams būtų užtikrinta saugi darbo aplinka, o pirkėjai galėtų saugiai apsipirkti. Atidžiai stebime situaciją ir esant poreikiui, atskirų parduotuvių darbo laikai gali būti keičiami“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Nuo rugsėjo 1 d. darbo valandos keičiasi „Maxima“ parduotuvių, esančių šiuose miestuose: Vilniuje, Alytuje, Aukštadvaryje, Biržuose, Dauguose, Gargžduose, Ignalinoje, Joniškyje, Jurbarke, Kupiškyje, Molėtuose, Nidoje, Palangoje, Panevėžyje, Pasvalyje, Radviliškyje, Raseiniuose, Rokiškyje, Šventojoje, Ukmergėje, Vabalninke, Viečiūnuose. 

„Maxima“ parduotuvės, kurių darbo laikas keičiasi

Gargždai

MAXIMA XX

Klaipėdos g. 37

I-VII 8.00-22.00

 

Nida

MAXIMA X

Naglių g. 29A

I-VII 8.00-23.00

 

Palanga

MAXIMA XX

Klaipėdos pl. 42

I-VII 7.00-23.00

 

MAXIMA X

Vytauto g. 98

I-VII 7.00-23.00

 

MAXIMA X

Plytų g. 9a

I-VII 8.00-22.00

 

Šventoji 

MAXIMA X

Mokyklos g. 1

I-VII 8.00-22.00

 

Susipažinti su konkrečios „Maxima“ parduotuvės darbo laiku galima – https://www.maxima.lt/parduotuves

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvėse laikomasi sugriežtintų higienos kontrolės reikalavimų: reguliariai dezinfekuojami pirkinių vežimėliai ir krepšeliai bei kiti įvairūs paviršiai, parduotuvių vėdinimui yra padidinta šviežio oro cirkuliacija.

Ikona, uždaryti