„Luminor“ klientai turės mokėti daugiau

„Luminor“ klientai turės mokėti daugiau
AA

„Luminor“ bankas praneša nuo šių metų balandžio 1 d. keičiantis kai kurių paslaugų kainas privatiems klientams.

Keičiamas papildomos „Visa Debit“ kortelės mokestis į 1,20 Eur/mėn. Anksčiau kaina siekė 1,00 Eur/mėn.

Keičiama paslaugos „Saugu+“ teikimo mokestis į 0,99 Eur/mėn, anksčiau buvo 0,79 Eur/mėn.

Už neaktyvios sąskaitos administravimą taikys 20,00 Eur/mėn. mokestį. Jis bus taikomas, jei klientas, gavęs atskirą banko prašymą pervesti lėšas iš neaktyvios sąskaitos ir (arba) ją uždaryti iki nurodytos datos, jo neįvykdys.

 

Taip pat nuo liepos 1 d. taikys naują pristatymo paštu mokestį visoms kortelėms – 2,00 EUR. Mokestis nebus taikomas jaunesniems nei 21 metų klientams, turintiems kortelę, ir klientams, užsisakiusiems Pagrindinės mokėjimo sąskaitos paslaugą.

Standartinės pažymos parengimo mokestis bus 15,00 EUR (anksčiau buvo 10,00 EUR), o nestandartinės pažymos – pagal susitarimą, bet ne mažiau kaip 45,00 EUR (anksčiau buvo 15,00 EUR). Taip pat didins nebeišduodamų krepšelių įkainius: „Aktyvaus“ – iki 5,00 EUR/mėn. (anksčiau buvo 3,65 EUR/mėn.), o „Auksinio“ – iki 6,50 EUR/mėn. (anksčiau buvo 5,50 EUR/mėn.).

Nesutinkantys su pokyčiais turi teisę nedelsdami, nemokamai ir be netesybų nutraukti paslaugų teikimo sutartis, kurioms jie turi įtakos. Tai gali atlikti iki 2023 m. balandžio 1 d., prieš tai pranešus raštu ir įvykdžius visus su šiomis paslaugų sutartimis susijusius įsipareigojimus.

Ikona, uždaryti