Lolita Paulauskienė iš Palangos jau džiaugiasi naujutėliu „Mini Cooper SE“

Lolita Paulauskienė iš Palangos jau džiaugiasi naujutėliu „Mini Cooper SE“
AA

Prekybos tinklas „Lidl“ skambiai paminėjo mobiliosios lojalumo programėlės „Lidl Plus“ pirmąjį gimtadienį Lietuvoje. Beveik visą rugsėjo mėnesį lojalumo programėlės naudotojai galėjo dalyvauti žaidime „Lidl Plus 1-asis gimtadienis“, kurio pagrindinis prizas – naujutėlaitis, elektra varomas „Mini Cooper SE“. 

Pagrindinio prizo laimėtojai L. Paulauskienei automobilis „Mini Cooper SE“ buvo įteiktas prie Palangoje, Klaipėdos pl. 59 esančios „Lidl“ parduotuvės, kurioje laimėtoja apsipirkinėja dažniausiai. Būtent čia moteris apsipirko ir laimingąjį kartą. Žaidime laimėtoja registravo septynis žaidimo bilietus, o vienas iš jų tapo laimingu.

lidl palanga

„Su šeima į „Lidl“ dažniausiai vykstame apsipirkti kartą per savaitę, pasižiūrime į „Lidl Plus“ programėlę ir įsigyjame, ko mums reikia. Tad tuo metu neskaičiavau ir kiek žaidimo bilietų užregistravau, viskas vyko natūraliai. Tikrai nesitikėjome laimėti“, – pasakojo L. Paulauskienė.

Sužinojus apie laimėjimą – moteris negalėjo patikėti. Nors nemažai draugų šią žinią internete pamatė anksčiau už pačią laimėtoją, sėkme patikėjo tik sulaukus „Lidl Lietuva“ atstovo skambučio.

„Tikrai nesitikėjau laimėti. Pradžioje sulaukiau daug skambučių iš draugų, kurie šią žinią jau buvo pamatę internete. Patikėjau tik tada, kai sulaukiau skambučio, o vėliau ir elektroninio laiško iš „Lidl“. Patikėjau tik tada. Čia mano pats didžiausias laimėjimas, nes niekada netikėjau žaidimais, loterijomis, sakiau, kad tai galimybė iš milijardo. Tačiau dabar tokiais dalykais jau tikiu“, – laimingą dieną prisiminė automobilio laimėtoja.

Pagrindinio prizo laimėtojai buvo įteiktas išties išskirtinis, tamsiai mėlynos spalvos, elektra varomas „Mini Cooper SE“. Laimėtoja pasakoja, kad jau planuoja keliones naujuoju automobiliu, o pirmiausiai juo vyks aplankyti dukters į Kauną.

Visada apsipirkdama „Lidl“ moteris nepamiršta panaudoti ir „Lidl Plus“ mobiliosios programėlės. Tai daryti ji siūlo ir kitiems, nes taip galima ne tik sutaupyti, bet netikėtai laimėti ir įspūdingų prizų.

„Tikrai rekomenduoju ir kitiems naudotis programėle. Geros nuolaidos, geri pasiūlymai, tikrai verta ir naudinga, nes galima sutaupyti. Manau, kad po mano laimėjimo jau visi draugai ir artimieji sėkmingai programėlę naudoja“, – džiaugėsi automobilio laimėtoja.

Mėnesį laiko trukęs gimtadienio žaidimas sulaukė didelio populiarumo, žmonės jame aktyviai dalyvavo, registravo ne po vieną žaidimo bilietą. Vienas iš septynių žaidimo bilietų buvo laimingas ir elektromobilio laimėtojai iš Palangos. Dar kartą sveikinu laimėtoją ir noriu pažadėti, kad jau lapkričio mėnesį mūsų pirkėjų lauks naujas žaidimas „Lidl Plus“ lojalumo programėlėje“, – kalbėjo „Lidl Plus“ programėlės vadovas Martas Juodgudis.

Ikona, uždaryti