„Lidl“ skelbia, kaip dirbs per didžiąsias metų šventes

„Lidl“ skelbia, kaip dirbs per didžiąsias metų šventes
AA

Prekybos tinklas „Lidl“ šeštus metus iš eilės nedirbs per didžiąsias metų šventes – pirmąją šv. Kalėdų dieną – gruodžio 25-ąją ir Naujųjų metų dieną – sausio 1-ąją.

Šiais metais „Lidl“ darbuotojams suteiks ir dar daugiau laiko praleisti su savo artimaisiais – palyginus su praėjusių metų šventėmis, šiais metais Kūčių vakarą visos parduotuvės užsidarys anksčiau, o antrąją Kalėdų dieną darbą pradės vėliau.

„Didžiųjų švenčių metu jau tradiciškai mūsų darbuotojai galės visą dėmesį skirti savo šeimai ir artimiesiems, o šiais metais tokio laiko bus dar daugiau nei anksčiau. Kūčių vakarą parduotuvės duris užvers anksčiau, kad darbuotojai galėtų pasiruošti šventinei vakarienei, o antrąją Kalėdų dieną pirkėjų lauksime taip pat kiek vėliau. Tradiciją, nedirbti per didžiąsias metų šventes, vertina ne tik mūsų darbuotojai, bet ir mūsų pirkėjai, todėl šventiniu darbo laiku dalinamės iš anksto, kad jie galėtų be įtampos susiplanuoti savo šventinius pirkinius. Tikimės, jog šis mūsų dėmesys darbuotojams leis dar labiau pasidžiaugti šventine atmosfera“, – sako „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė. 

Pirmąją šv. Kalėdų dieną, gruodžio 25-ąją, ir Naujųjų metų dieną, sausio 1-ąją, „Lidl“ parduotuvės nedirbs. Kitomis žiemos šventinio laikotarpio dienomis „Lidl“ parduotuvių darbo valandos trumpės. Šv. Kūčių vakarą (gruodžio 24 d.) parduotuvės dirbs iki 17 val., o Naujųjų metų išvakarėse (gruodžio 31 d.) – iki 20 val. Antrąją šv. Kalėdų dieną (gruodžio 26 d.) visos „Lidl“ parduotuvės dirbs nuo 10 val. ryto iki 20 val. vakaro. Kitomis tarpušvenčio dienomis visos parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku. 

„Lidl Lietuva“ rūpestį darbuotojai rodo ištisus metus. Už suteikiamas itin geras darbo sąlygas prekybos tinklas ketvirtus metus iš eilės buvo įvertintas prestižiniais „Top Employer Lietuva“ bei „Top Employer Europe“ sertifikatais. „Lidl Lietuva“ taip pat šalyje pasižymi kaip mokanti vienus aukščiausių atlyginimų mažmeninės prekybos rinkoje. Rekvizitai.lt duomenimis, vidutinis visų darbuotojų atlyginimas šių metų rugsėjį siekė 1761,04 eurus neatskaičius mokesčių. Prekybos tinklas taip pat darbuotojams siūlo ir įvairias papildomas naudas. Visi darbuotojai po bandomojo laikotarpio yra apdraudžiami papildomu privačiu sveikatos draudimu, kasmet darbuotojams dovanojami imunitetą stiprinantys vitaminų rinkiniai, šaltojo sezono metu komandos nariai ir jų vaikai iki 14 metų gali nemokamai pasiskiepyti nuo gripo. Darbuotojams taip pat suteikiama galimybė nemokamai apsilankyti dešimtyje psichoterapijos seansų per metus, gauti profesionalias konsultacijas.

Be to, augant išlaidoms už komunalines ir kitas paslaugas, „Lidl Lietuva“ spalio–gruodžio mėn. savo parduotuvių ir logistikos centro darbuotojams skiria ir papildomą finansinį pastiprinimą – elektronines „Lidl“ dovanų korteles. Tam įmonė planuoja skirti beveik pusę milijono eurų.

 

Ikona, uždaryti