Klaipėdos uoste – svečiai iš Ukrainos

Klaipėdos uoste – svečiai iš Ukrainos
AA

Ukrainos koncernas „Kernel“ – pasaulinis žemės ūkio kultūrų ir aliejų eksporto iš Juodosios jūros regiono į tarptautines rinkas lyderis. Šiandien į Klaipėdos uostą susipažinti su jame veikiančiomis įmonėmis, jų vykdoma veikla, Uosto direkcijos atliekamais infrastruktūros bei planuojamais plėtros projektais atvyko šios bendrovės atstovai.

Ukrainos koncertans kernel klaipėdos uoste

„Nuolat dirbame, kad išplėstume prekybos partnerių ratą ir stiprintume bendradarbiavimą su jau esamais partneriais. Su Ukraina bendradarbiavimas jūrinio transporto srityje vyksta, tačiau mūsų tikslas yra didinti esamus krovinių srautus iš ar į Ukrainą. Lietuva turi užtektinai pajėgumų, kad galėtų užtikrinti sklandų Ukrainos krovinių tranzitą per Lietuvą“, – sako Uosto direkcijos vadovas A. Latakas.

Svečiams pristatytos Klaipėdos uoste kraunamų krovinių rūšys, metiniai rezultatai, vykdomos veiklos ir teikiamos paslaugos. Uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas delegacijos narius supažindino su vienintelio Lietuvos jūrų uosto vystymo kryptimis, vykdomais projektais. Vizito metu svečiai taip pat lankosi uoste veikiančiose įmonėse, susipažįsta su grūdų ir trąšų krovinių terminalais, apžiūri „Draugystės“ geležinkelio stotį.

Ukrainos koncernas „Kernel“ įsikūrė 1995-aisiais.

Šiandien bendrovės eksporto šalių sąraše per 80 krypčių.

Ikona, uždaryti