Klaipėdos pietinėje dalyje duris atvėrė nauja „Maxima“

Klaipėdos pietinėje dalyje duris atvėrė nauja „Maxima“
AA

Šiandien pietinėje Klaipėdos miesto dalyje duris atvėrė naujoji vieno X „Maxima“ parduotuvė, įsikūrusi adresu Vingio g. 24. Tikimasi, kad moderni parduotuvė klaipėdiečiams taps mėgstama nauja kasdienių apsipirkimų vieta. 

maxima

Naujojoje tinklo parduotuvėje pirkėjai pamėgtas prekes galės rasti šviesiose, patogiai išplanuotose erdvėse, kuriose paprasta orientuotis.

Ką tik duris atvėrusi naujoji vieno X „Maxima“ parduotuvė pirkėjus pasitinka gardžiais šviežių kepinių kvapais, gausa kokybiškų vaisių ir daržovių – tarytum tiesiai iš močiutės daržo. Parduotuvėje pirkėjai taip pat visuomet ras platų supakuotos kulinarijos pasirinkimą, šviežio ir šaldyto maisto įvairovę.

„Naujai duris atvėrusioje parduotuvėje klaipėdiečiai galės iš peties ruoštis vasarai – ras aktualių sezoninių prekių, priemonių ir produktų organizuojant su kompanija grilį ar pikniką, taip pat iš anksto paruoštų „Meistro kokybės“ gaminių bei kepinių, kuriuos taip mėgsta skubantys bei taupantys laiką pirkėjai. Iš anksto supakuoti kulinarijos ir konditerijos gaminiai ne tik padės išvengti eilių, bet ir palengvins apsisprendimą – pirkėjai iš karto galės įvertinti gaminio svorį ir kainą, kas daugumai ypač aktualu“, – pasakoja „Maximos“ Komunikacijos ir korporatyvinių ryšių departamento direktorė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Ji taip pat priduria, kad parduotuvės asortimente klientai galės rasti ir aktualias prekes kiekvieno poreikiams: veganiškus produktus, egzotiškas „Pasaulio skonių“ linijos gaminius – įvairius padažus, prieskonius, makaronus ar kitus etninių virtuvių produktus, kurie leis trumpam nusikelti į egzotiškas šalis, o taip pat ir sveikesnes alternatyvas, pavyzdžiui, gaminius be cukraus ar gliuteno. 

Patogesniems apsipirkimams – modernios naujos kartos savitarnos kasos

I. Trakimaitė-Šeškuvienė pasakoja, kad naujoji vieno X „Maxima“ bus dar viena tinklo parduotuvė, kurioje pirkėjai galės naudotis naujos kartos savitarnos kasomis. Taigi, atvykę apsipirkti klientai už prekes galės atsiskaityti ne tik greičiau bei paprasčiau, bet ir sklandžiau.

Dėl sumažėjusių sveriamų produktų svorio neatitikimų reikės tik simbolinio parduotuvės darbuotojų įsitraukimo, pirkėjai dar daugiau veiksmų galės atlikti savarankiškai be trikdžių. Iš viso naujojoje parduotuvėje veiks 3 paprastos ir 5 savitarnos kasos.

Pirkėjams kilus klausimų juos padės spręsti ir nauji, ir ilgamečiai tinklo darbuotojai, iš kurių vienas įmonėje dirba ilgiau nei 7 metus, aštuonios darbuotojos – ilgiau nei 10 metų, o net trys jų – ilgiau nei 20 metų. Iš viso naująja parduotuve ir jos pirkėjais rūpinsis 16 darbuotojų, o parduotuvė klientų lauks kasdien nuo 8 val. iki 22 val.

Išskirtiniai pasiūlymai pirmiesiems pirkėjams

Pirmieji naujosios parduotuvės lankytojai atidarymo leidinyje nurodytas prekes galės įsigyti net iki 50 proc. pigiau. Visa informacija ir pasiūlymai yra skelbiami specialiame atidarymui skirtame leidinyje, kurį galima rasti parduotuvėje bei internete: https://www.maxima.lt/leidiniai/atidarymas-x729.

Be to, iki gegužės 20 d. apsipirkdami bent už 30 eurų, pirkėjai galės įsigyti vieną raguolių „7 Days Mini“ su kakavos skonio įdaru (185 g) pakuotę beveik „už ačiū“ – tik už 1 ct. Perkantys už 60 eurų galės įsigyti dvi pakuotes po 1 centą, o išleidusieji 90 eurų ir daugiau – net 3 raguolių pakuotes po 1 centą.

Akcija taikoma galutinei pirkinių krepšelio sumai – jau pritaikius visas tuo metu galiojančias nuolaidas ir tik pasinaudojus „Ačiū“ kortele.

Investicijos į prekybos centrą siekia 2,8 mln. eurų

Kartu su naujosios vieno X „Maxima“ parduotuvės atidarymu, gegužės 16 dieną, atidarytas ir naujas 1 070 kv. m. ploto prekybos centras, kuriame įsikūrė ir dar keli verslai. Apsipirkimui „Maximoje“ skiriama 558 kv. m. viso erdvės ploto.

Prekybos centro projektą plėtojo nekilnojamojo turto plėtros įmonė „Eriadas“ kartu su kolektyvinio investavimo subjektų valdymo įmone UAB „DIFF Assets“. Investicijos į šį projektą siekia 2,8 mln. eurų, o prekybos centro statybų bei įrengimo darbai truko 8 mėnesius.

‎‎„Turime didelį įdirbį Klaipėdoje įgyvendinant ne vieną gyvenamosios bei komercinės paskirties projektą. Prekybos paskirties projekto lokaciją renkamės atsižvelgdami, kad ji būtų patogi aplinkinių kvartalų gyventojams, kurie reikalingiausias paslaugas rastų kaimynystėje, negaišdami laiko ir išvengdami taršaus važinėjimo“, – kalba UAB „Eriadas“ vadovė Vita Žutautaitė.

Statant naująjį prekybos centrą, buvo pritaikyti inovatyvūs ir aplinkai draugiški sprendiniai, tokie kaip fasado bei dalies stogo apželdinimas, kuris džiugins gyventojų akį augalams sužaliavus. Statybų metu buvo atlikti viešosios infrastruktūros gerinimo darbai – sutvarkytos parkavimų vietos zonos nuo Vingio gatvės pusės, taip pat šaligatviai ir takeliai aplink parduotuvę.

Prekybos paskirties pastatą projektavo Gedimino Jurevičiaus studija.

Reklama Ikona, uždaryti