Klaipėdoje duris atvėrė atnaujinta „Maximos” parduotuvė

Klaipėdoje duris atvėrė atnaujinta „Maximos” parduotuvė
AA

Ketvirtadienį, spalio 6 dieną, Klaipėdoje atidaryta atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Šilutės pl. 16A. Į naujos parduotuvės prekybinę įrangą ir remontą prekybos tinklas investavo virš 414 tūkstančių eurų.    

maxima klaipėda

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 385,51 kv. m, o bendrasis plotas siekia 675,14 kv. m. Naujoje parduotuvėje yra įrengtos 3 įprastos kasos bei taromatas, esantis lauke. Atnaujintos parduotuvės prekybinėje salėje buvo sumontuotos naujos technologinio šaldymo bei vėdinimo sistemos.

maxima klaiped

Po rekonstrukcijos parduotuvėje išplatėjo praėjimai – pirkėjai galės lengviau prasilenkti su vėžimėliais. Taip pat parduotuvėje bus užtikrintas ypač platus šviežio ir šaldyto maisto asortimentas, gausus šviežių vaisių ir daržovių pasirinkimas bei įvairiais gaminiais papildyti kulinarijos ir konditerijos skyriai.

maxima klaipeda

„Parduotuvę atnaujinimo darbams uždarėme liepos pabaigoje, o po kiek daugiau nei dviejų mėnesių kviečiame pirkėjus joje apsilankyti. Atnaujindami šią parduotuvę didelį dėmesį skyrėme vietos gyventojų poreikiams, todėl neabejojame, kad ji netrukus pritrauks didelius pirkėjų srautus ir taps mėgstamiausia apsipirkimo vieta rajone“, – sako „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Naujoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 20 darbuotojų. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys yra skiriamas būtent jiems – „Maxima“ savo esamus darbuotojus yra apdraudusi papildomu sveikatos draudimu.

Pirmąsias keturias dienas po atidarymo parduotuvėje apsilankę pirkėjai ras specialių pasiūlymų ir įvairiems produktams taikomų nuolaidų. 

maxima kaliepda