„Independence“ mėnesiui išplaukė į Daniją apžiūrai ir remontui

„Independence“ mėnesiui išplaukė į Daniją apžiūrai ir remontui
AA

Šių metų gruodžio mėnesį AB „KN Energies” (KN) taps SGD terminalo laivo-saugyklos „Independence“ savininke. Prieš perimant laivą KN nuosavybėn, buvo suplanuota jo apžiūra ir remontas sausajame doke, į kurį „Independence“ ir išvyko. 

Planiniai laivo-saugyklos priežiūros ir remonto darbai vykdomi kasmet, tačiau apžiūra sausajame doke iki šiol nebuvo atliekama. 
 
 Atliekant „Independence“ apžiūrą sausajame doke, visų pirma planuojama atnaujinti antikorozinę „Independence“ korpuso dangą, atlikti kitus periodinio aptarnavimo darbus.

Kadangi Klaipėdos uoste nėra galimybės atlikti povandeninės dalies remonto tokio dydžio laivams, laivas-saugykla ,,Independence“ nukreiptas į laivų remonto ir statybos dirbtuves Danijoje.
 
Skaičiuojama, kad „Independence“ reiso trukmė į ir iš doko bei remonto darbai užtruks apie vieną mėnesį. Remiantis šia informacija, iki birželio vidurio laivas-saugykla „Independence“ išdujinimo nevykdys. Šiuo laikotarpiu Lietuva gamtinėmis dujomis apsirūpins per Lietuvos-Lenkijos dujotiekio jungtį GIPL ir iš Inčukalnio gamtinių dujų saugyklos Latvijoje. Apie planuojamus terminus yra informuoti rinkos dalyviai ir Klaipėdos SGD terminalo klientai.

 

Reklama Ikona, uždaryti