„Grigeo Klaipėda“ įspūdingus teršalų kiekius slapčia nutekindavo į Kuršių marias

„Grigeo Klaipėda“ įspūdingus teršalų kiekius slapčia nutekindavo į Kuršių marias
AA
Klaipėdos miesto savivaldybė vertina Klaipėdos apygardos prokuratūros ir Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato  indėlį demaskuojant „Grigeo Klaipėda“, įspūdingus teršalų kiekius slapčia nutekindavusią į Kuršių marias.
Šiandien Klaipėdos apygardos prokuratūra pranešė, kad kartono gamyba užsiimanti įmonė „Grigeo Klaipėda“ sąmoningai nusikalstamai teršė Kuršių marias, nevalytas nuotekas nukreipdama ne į vandens valymo įrenginius, bet aplinkvamzdžiu – į Kuršių marias. Teigiama, kad tarša skaičiuojama šimtais tūkstančių tonų. Tokiu būdu aplinkai padaryta didelė žala.
„Gera žinia yra tai, kad atrastas vienas iš taršos šaltinių, kurį eliminavus turėtų pagerėti pietinės miesto dalies gyventojų gyvenimas – tikimės, kad nuo šiol jų nekankins nemalonūs kvapai,“ – sakė Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis.
AB „Klaipėdos vanduo“ atstovas Klaipėdos savivaldybės administracijos direktoriui patvirtino, kad nuo šiandienos 15 val. „Grigeo Klaipėda“ nuotekos nukreiptos į „Klaipėdos vandenų“ valymo įrenginius. Klaipėdos savivaldybė tai laiko rimtu pasiekimu, kadangi iki šiol „Grigeo Klaipėda“ noro jungtis prie miesto valymo įrenginių nerodė.
Atsakingos institucijos aiškinsis tikrąjį Kuršių marių taršos mastą, bus vykdomas neplaninis bendrovės patikrinimas.
Ikona, uždaryti