Elektros įrangos gamintoja „Baltic Comri Technologies“ kuriasi naujoje gamykloje Klaipėdos LEZ

Elektros įrangos gamintoja „Baltic Comri Technologies“ kuriasi naujoje gamykloje Klaipėdos LEZ
AA

Lietuvos ir Danijos kapitalo bendrovė UAB „Baltic Comri Technologies“ (BCT) užbaigė 1 milijoną eurų kainavusio gamybinės ir administracinės paskirties pastato statybą Klaipėdos laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). 887 tūkstančių eurų paskolą projekto įgyvendinimui suteikė „Luminor“ bankas.

Elektros įrangos gamintoja BCT Klaipėdos LEZ įsigijo 0,5 ha sklypą, kuriame pastatė 1900 kv. m ploto gamybinį pastatą su administracine dalimi. Į naujas patalpas dirbti persikėlė daugiau nei 90 bendrovės darbuotojų.

„Klaipėdos LEZ veikiame ne pirmus metus, tačiau iki šiol patalpas gamybai nuomojomės. Investuoti į nuosavą pastatą nusprendėme įvertinę, kad tai leis optimizuoti bendrovės sąnaudas ir greičiau išplėsti veiklą Lietuvoje. Taip pat įgavome ir LEZ įmonės statusą, kuris suteikia papildomų naudų“, - sako įmonės direktorius Romanas Kneita.

„Gamybinių patalpų paklausa šiuo metu yra labai didelė, todėl natūralu, kad didėja jų nuomos kainos ir kai kurioms bendrovėms labiau apsimoka lėšas nukreipti į nuosavo objekto statybą, ypač jei turima ilgalaikių planų. Naujos patalpos yra pritaikytos būtent BCT veiklai, todėl bendrovė galės didinti gamybos efektyvumą. Projektas naudingas ir pačiam Klaipėdos LEZ, nes besiplečianti verslo parko infrastruktūra didina jo pridėtinę vertę“, - pažymi „Luminor“ banko Vakarų regiono verslo klientų vadovas Darius Tamašauskas.

„Baltic Comri Technologies“ gamina jungtis ir laidų rinkinius įvairioms pramonės šakoms,   surenka elektros valdymo spintas vėjo jėgainėms, vykdo individualius užsakymus. Tarp bendrovės klientų Lietuvoje – kosmoso technologijų įmonė „NanoAvionics“, lazerių gamintoja „Light Conversion“ bei pramonės automatizavimo paslaugų ir produktų tiekėja „Elinta“, užsienyje – vėjo jėgainių kontrolės valdymo spintų projektuotojai, gynybos ir medicinos pramonės  įrenginių gamintojai.