Darbą pradeda naujasis VŠĮ „Klaipėdos šventės“ vadovas Liutauras Galinis

Darbą pradeda naujasis VŠĮ „Klaipėdos šventės“ vadovas Liutauras Galinis
AA

VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus pareigas pradeda eiti Liutauras Galinis, kuris laimėjo atrankos konkursą ir nuo šiandien oficialiai vadovauja pagrindinius uostamiesčio renginius organizuojančiai įstaigai. Vienu svarbiausių pirmųjų darbų įstaigos vadovas įvardina sėkmingą, jau netrukus vyksiančios, Jūros šventės įgyvendinimą.

Liutauras Galinis Vilniaus universitete baigė sociologijos studijas, vadovavo Vilniaus universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto Rinkodaros ir komunikacijos skyriui, beveik dešimtmetį dirbo su įvairaus pobūdžio renginiais, buvo LR Prezidento Gitano Nausėdos patarėju.

Pasak VšĮ „Klaipėdos šventės“ direktoriaus, pagrindinis siekis einant naujas pareigas - sėkmingai tęsti ir tobulinti įstaigos veiklą, ilgamečiams renginiams suteikti naujų spalvų bei kelti kokybės kartelę, o pačias „Klaipėdos šventes“ paversti autoritetą turinčia, aukščiausios kokybės renginius organizuojančia įstaiga. Tarp tobulintinų aspektų, L. Galinis išskiria didesnį dėmesį tautinėms mažumoms, neįgaliesiems, populiarių užsienio konceptų įgyvendinimą, renginius ne tik Klaipėdos senamiesčiui, bet ir kitiems Klaipėdos mikrorajonams.

„Kūryba ir renginiai – visada buvo ir yra didžioji mano gyvenimo aistra. Esu organizavęs įvairius renginius, nuo didžiulių vasaros švenčių, verslo renginių, iki įspūdingo masto areninių projektų. Taip pat visada domėjausi rinkodara ir komunikacija, tad kūriau ir sėkmingai įgyvendinau ne vieną įmonių rinkodaros strategiją, tačiau, žinoma, didžiausias iššūkis, suteikęs milžiniškos patirties, buvo darbas LR Prezidento Gitano Nausėdos rinkimų kampanijoje, o po jos ir Prezidento komandoje, - sako VšĮ „Klaipėdos šventės“ vadovas Liutauras Galinis.

Naujasis įstaigos vadovas Klaipėdą apibūdina kaip miestą, turintį itin didelį potencialą būti dar patrauklesniam visuomenei bei tapti didžiuliu traukos centru regione.

VšĮ „Klaipėdos šventės“ – didžiausių Klaipėdos miesto renginių organizatorius. Artimiausi „Klaipėdos šventės“ renginiai – liepos 23-25 dienomis vyksianti Jūros šventė ir burlaivių lenktynės „Baltic Regatta 2021”.

 

Ikona, uždaryti