Grįžti į naujienas

Atnaujinta legendinė jachta „Lietuva"

#Verslas
Atnaujinta legendinė jachta  „Lietuva"
Data
Autorius
Kategorija
Verslas
Žymos
KLAIPĖDA
Dalintis
Facebook | El.paštu

Šiandien Klaipėdos miesto merui buvo parodyta po kapitalinio remonto miesto biudžeto lėšomis iš esmės atnaujinta legendinė jachta „Lietuva“. 

jachta „Lietuva“

Ją remontavusios bendrovės „Laivų sandėlis“ (Garant Boats & Yachts) atstovai papasakojo apie atliktus darbus: buvo pakeistas variklis, įrengta nauja navigacinė įranga, atnaujintas ir sustiprintas korpusas, restauruotos nusidėvėjusios medžio detalės ir kt. Nors projektas užtruko ilgiau negu planuota, savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjo Edvardo Simokaičio vertinimu jis pavyko.

jachta „Lietuva“

„Šiandien galima pasakyti, kad pasiteisino sprendimas eiti tuo keliu, nors ir nelengvu - nenurašyti laivo, bet dėti pastangas jį išgelbėti. Tai padaryta ir, tikiuosi, padaryta kokybiškai. Neabejoju, kad atkurta istorija tam, kad būtų kuriama nauja istorija, - sakė meras V. Grubliauskas, palinkėjęs buriuotojams, kad atjaunėjusi jachta atlieptų visų lūkesčius, augintų jaunąją buriuotojų, jūreivių kartą ir garsintų Klaipėdą pasaulyje.

O laivo kapitonas Osvaldas Kudzevičius prisipažino turįs vilčių, jog dar šį rudenį pavyks išbandyti jachtą kelių dienų kelionėje jūra.

 Žymos