Ar galimybių pasas Palangoje egzistuoja? Patikrino 10 populiariausių restoranų

Ar galimybių pasas Palangoje egzistuoja? Patikrino 10 populiariausių restoranų
AA

Palanga penktadienio vakarą alsuoja ikipandemine gyvybe – karantino čia tarsi nebūta. Kurortą užplūdo šimtai tūkstančių poilsiautojų, kurie išsibarstė tiek palei jūrą ar kopas, tiek įvariausiuose baruose ir restoranuose. 

palangos bar galimybių pasas

Žmonių netrūko ir jų viduje, kur apie 20 valandą prasidėjo įvairiausi muzikiniai pasirodymai.

Portalas lrytas.lt patikrino dešimt pagrindinėje Jono Basanavičiaus gatvėje įsikūrusių restoranų, teiraudamiesi, ar šie klientų, norinčių prisėsti viduje, prašo Galimybių paso.

Rezultatai pasidalijo per pusę. Penkiuose J.Basanavičiaus gatvėje įsikūrusiuose restoranuose į vidų nepavyko patekti be Galimybių paso, kurį gali gauti tik pasiskiepiję, prasirgę koronavirusine infekcija arba pasidarę testą.

Net pabandžius pasiderėti, kad vienas iš dviejų asmenų šį pasą turi, o neturi tik antrasis, šių restoranų aptarnaujantis personalas tik pakraipė galvas ir pakartojo, jog tokios yra taisyklės. Visiškai kitokia situacija buvo tuose restoranuose, kuriuose jau buvo prasidėję muzikiniai vakarai.

Keturi iš dešimties restoranų, kuriuose būtent buvo prašoma ir įsigyti kelis eurus kainuojančius bilietus į muzikinio vakaro pasirodymus, tvirtino nei Galimybių paso, nei veido kaukių dėvėti nereikalaujantys. Viename jų buvo paaiškinta, kad viduje yra daug langų ir puikus vėdinimas, todėl šią vietą esą galima laikyti lauko terasa.

Vieno iš restoranų atstovė, stovėjusi prie įėjimo į vidų į kvietusi poilsiautojus užsukti, paklausta, ar čia tikrai nereikia turėti Galimybių paso, tik nusijuokė ir atsakė, kad esą niekas Palangoje jų nereikalauja ir ši maitinimo įstaiga neprašė tokių pasų nuo pat jų atsiradimo pradžios.

palangos bar kavinės

„Galėsite būti ir be kaukės, ir be paso, mes jų niekada neprašėme. Niekas čia, žinokite, jų neprašo“, – aiškino moteris.

Dešimtajame restorane paklausti, ar galima prisėsti viduje be Galimybių paso, jo padavėjai atsakė, kad jo reikėtų, tačiau patikinus, jog vienas iš dviejų lankytojų tokį pasą turi, o neturi tik antrasis, staliukas viduje visgi buvo pasiūlytas. Taigi net pusėje iš patikrintų restoranų buvo galima prisėsti viduje neturint Galimybių paso.

Savo ruožtu pakalbinti žmonės tikino atvykę į Palangą pasidžiaugti saulės spinduliais, kol kituose miestuose šiuo metu siaučia audros. Dauguma jų sakė kurorte esantys jau nuo trečiadienio vakaro.

Visi poilsiautojai, kurie nurodė jau lankęsi maitinimo įstaigose, sakė visuomet rinkęsi sėdėti lauke, nes šią savaitę oras tam itin palankus, todėl apie jokius Galimybių pasus teigė net nepagalvoję.

 

lrytas.lt

Reklama Ikona, uždaryti