Apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“ – Uosto direkcijai

Apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“ – Uosto direkcijai
AA

Klaipėdos pramonininkų asociacija jau dvyliktą kartą apdovanojo didžiausią pažangą socialinės atsakomybė srityje padariusias ir daugiausiai nuveikusias įmones. Tarp atsakingo verslo laureatų ir AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, kuri įvertinta už indėlį į miesto socialinius, kultūros, sporto ir kitus projektus.

Atsakingo verslo apdovanojimus Klaipėdos pramonininkų asociacija (KPA) rengia siekdama pagerbti įmones, padariusias didžiausią pažangą įmonių socialinės atsakomybės srityse. Uosto direkcija įvertinta už aktyvų dalyvavimą miesto gyvenime, indėlį į infrastruktūros, kultūros, socialinius projektus bei sporto renginius. Įmonė apdovanota kategorijoje „Už mūsų Klaipėdą“.

„Socialinė atsakomybė, darnumas – jau nėra tik skambi sąvoka, šiandien ji neatsiejama kone kiekvienos įmonės veiklos dalis. Uosto direkcijoje tai suvokiama kaip vienas iš ypač svarbių veiklos komponentų. Klaipėdos pramonininkų asociacijos apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą“ yra reikšmingas mūsų iniciatyvų ir projektų įvertinimas, kuris dar labiau įpareigoja stengtis, kad Uosto direkcijos indėlį pajaustų kiekvienas klaipėdietis“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

 

Uosto direkcija investicijas kreipia ne tik į uosto vystymą, kaip socialiai atsakinga įmonė ženkliai prisideda prie Klaipėdos miestui reikšmingų projektų. Pernai įmonės indėlis šioje srityje siekė beveik 5 mln. eurų, iš jų 1,8 mln. eurų panaudota gatvių rekonstrukcijai. Tarp praėjusiais metais Uosto direkcijos įgyvendintų projektų – sutvarkytas pietinio molo link vedantis Kopgalis, Melnragėje jūroje supiltas povandeninis pylimas, kuris skirtas atkurti audrų niokojamus paplūdimius bei kopagūbrį.

Uosto direkcija kasmet prisideda prie Klaipėdos mieste įgyvendinamų projektų, sporto, mokslo, ryškiausių miesto kultūrinių renginių, prioritetą teikdama renginiams, puoselėjantiems jūrines tradicijas. Įmonė yra nuolatinė Jūros šventės, Laivų parado, sporto ir kitų miestui svarbių renginių partnerė. Uosto direkcija ir pati yra ne vieno, tradicijas turinčio renginio organizatorė.

Dėl keturių „Atsakingo verslo“ nominacijų šiemet varžėsi 8 asociacijos įmonės.

„Net neabejoju, jog dauguma KPA įmonių augina socialinę atsakomybę ir yra nusipelniusios pagarbos ir pripažinimo, tačiau konkursas tam ir skirtas, kad išrinktume metų stipriausius. Sveikinu šiandienos laimėtojus ir linkiu nesustoti auginant atsakingą verslą ir darant gerus darbus“, – džiaugėsi KPA prezidentas Egidijus Mockus.

Atsakingiausia 2022 m. KPA įmone tapo UAB „Klaipėdos autobusų parkas“, sparčiausiai auginusiai verslą įmonei LKAB „Klaipėdos Smeltė“ atiteko apdovanojimas „Už atsakingą verslą”.Kategorijoje „Už darbuotoją” apdovanota UAB „Klaipėdos konteinerių terminalas”.

Reklama Ikona, uždaryti