„The Roop“ grįžo su nauja daina: garsūs meno kūriniai ir dar vienas keistas šokis

AA

Po lietuviško rekordinio ir pasauliniu mastu transliuoto hito „Discoteque“, grupė „The Roop“ išleidžia naują dainą ir vaizdo klipą – „Ohmygodable“.

the roop band

Daina parašyta Aukštaitijos nacionalinio parko (Lietuva) miškuose, mediniuose nameliuose, kur muzikinės dirbtuvės turėjo „The Roop“. „Visada grįžtu ten pabaigti dainų – toli nuo civilizacijos ir miesto tempo“, – sako „The Roop“ vadovas Vaidotas Valiukevičius.

Savo nauju kūriniu grupė kviečia visus nesustoti groti, atrasti ir tuo pačiu kitaip pažvelgti į gyvenimą, meną ir save.

Žaismingumas yra visame „Ohmygodable“ muzikiniame klipe, kurį režisavo Saulius Baradinskas, kuris anksčiau sukūrė vaizdo klipą pasauliniu mastu pripažintam „Discoteque“.

the roop ohmygodable

Pasak S. Baradinskas, naujos dainos „Ohmygodable“ vizualizaciją įkvėpė graikų mitas apie Pygmalioną, kuris įsimylėjo jo išraižytą skulptūrą.

„Manau, kad Pygmaliono mitas ypač aktualus šiandien, nes gyvename socialinių tinklų amžiuje, kuriame savo socialinio tinklo „skulptūras“, norėdami būti mėgstami, priimami ir reikšmingi. Tai žmogiška. Tikriausiai kiekvienas iš mūsų turi šiek tiek Pygmaliono charakteristikų, – pasakoja S. Baradinskas. – Visas muzikinis klipas yra tarsi atskiras dieviškos svajonės mitas, kuris atsiranda garsių meno kūrinių pasaulyje. Linkiu, kad šiame mūsų muzikiniame vaizdo klipe žiūrovas atrastų tuos meno kūrinius ir kartu patirtų mūsų mitą, kaip vieną gražų sapną. ”

„Dainos pavadinimas – naujas, retai sutinkamas žodis, apibrėžiantis žmogų ar reiškinį, jei pamatytumėte, pasakytumėte: „O Dieve“! Šiame klipe žiūrovas klaidžioja po visame pasaulyje žinomus meno kūrinius, kurie interpretuojami šiuolaikiniame kontekste. Manau, kad muzikinis klipas tikrai pasirodė ohmygodable“, – sako V. Valiukevičius.

Viskas nufilmuota „vieno paėmimo“ technika – vieno fotoaparato kadras, o vėliau papildyta „Meinart Animacijos Studio“ sukurta animacija. O vieną pagrindinių veikėjų – antikinę skulptūrą – muzikiniam klipui sukūrė žymus skulptorius Donatas Jankauskas-Duonis.

Rinkinyje „The Roop“ prisijungė ir šokėjai Miglė Praniauskaitė ir Marijanas Staniulėnas, kurie po „Eurovizijos“ dainų konkurso tapo grupės gyvų pasirodymų dalimi ir tikrais draugais.

Ikona, uždaryti