Talentingasis Klaipėdos metų jaunimo sportininkas

Talentingasis Klaipėdos metų jaunimo sportininkas
AA
Kviečiame susipažinti su Klaipėdos talentu - Dominykas Dirkstys!
Metų jaunimo sportininkas savo laimėjimų sąraše turi šiuos titulus: 6 kartus Lietuvos Muaythai čempionas, 2 kartus Lietuvos kickbokso čempionas, Pasaulio Muaythai prizininkas, Baltijos šalių Muaythai čempionas, iškovojo Baltijos šalių čempiono diržą, iš 57 kovų laimėjo 52, o prieš porą savaičių Baltarusijoje tapo 2019 IFMA Europos Muaythai čempionu.
Klaipėdietis džiaugiasi užbaigęs jaunių karjerą tokiu solidžiu pasiekimu. Prieš dvi savaites suėjus 18 metų, vaikinas toliau kausis jau vyrų kovose. "Savo ateitį matau susietą su sportu, toliau propoguosiu Tailando boksą ir nekantrauju išeiti į profesionalų lygą, kur kartu su treneriu galėsime dar labiau atsiskleisti ir parodyti savo jėgą", - dalinosi Dominykas.
Vedamas didžiulio užsispyrimo ir ryžto, aštuonerius metus intensyviai treniravęsis čempionas ir toliau sieks pergalių.
Sportininkui reikia iššūkių kaip oro, vaikino tiklsas palaikyti intensyvų dalyvavimą varžybose ir tobulėti šioje sporto šakoje.
Nepamiršta ir savo gimtojo miesto: "esu tikras klaipėdietis ir pabaigęs karjerą norėčiau užauginti labai stiprų Klaipėdos jaunimą, kurie savo pasiekimais garsintų ne tik Klaipėdą, bet ir Lietuvą", - dalinosi savo ateities vizija Dominykas.
Vaikiną treniruojaVadim Imperija Gridiajev, kovos klubas Muay Thai Imperija.
Be galo didžiuojamės Dominyko pasiekimais ir linkime kuo didžiausios sėkmės ateities kovose!
 
 
Reklama Ikona, uždaryti