Solo atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos – Ingaja pristato singlą „Awakening”

AA

Beveik prieš metus išleidusi debiutinį albumą „Reverie”, Ingaja grįžta su nauju singlu „Awakening”, muzikiniu klipu ir užuominomis apie rugsėjo pabaigoje išleidžiamą naują EP (mini albumą).

Ingaja klaipeda

Reklama: Didžioji Kalėdinė Klaipėdos mugė

Ingajos singlas „Awakening” atspindi jausmą, kai viskas, ką žinojai, išnyksta, kai lieki vienas su savimi. Dainoje įprasminamas pabudimas iš sapno būsenos, kurioje dažnai gyvename ir pernelyg ilgai liekame neigimo būsenoje, nenorėdami pripažinti savo realybės.

Atlikėja sukuria savitą sapno pasaulio dimensiją, kurioje galima rasti atsakymus į realiame gyvenime ramybės neduodančius klausimus.

ingaja klaipeda

Muzikiniame klipe vyraujanti atmosfera ir Ingajos kostiumas imituoja sapnų gijas – vidinį sielos žemėlapį.

„Sapnai yra būdas, kuriuo galime geriau pažinti save. Tai unikali galimybė užmegzti ryšį su savo vidiniu pasauliu ir atrasti begalę sluoksnių jame. Kaip teigė garsus psichologas Erich Fromm, sapnai yra tarsi mikroskopas, pro kurį kiekvienas galime pažvelgti į užslėptus sielos išgyvenimus. Tai yra svarbus bendravimo būdas su pačiu savimi. Kiekvienas sapnas gali suteikti daug vertingos ir prasmingos informacijos. Stebėdamas simbolių užuominas, žmogus galėtų geriau suvokti save ir susipažinti su savo autentiško balso išmintimi”, – savo mintimis dalinasi Ingaja.

Solo atlikėja ir dainų kūrėja iš Klaipėdos – Ingaja – šiemet pateko į „Note Lithuania“ rinktinę, taip pat buvo atrinkta į top 100-uką festivalio „Liverpool Sound City” konkurse „Bandzai”. Ingaja reprezentuoja Lietuvos kūrybinę įvairovę, vakarietišką charakterį, artumą gamtai. Atlikėja per muziką siekia užmegzti ryšį su klausytoju ir įkvėpti kitus savo vidinių, autentiškų tiesų paieškoms.  

Prie singlo ir rugsėjį pasirodysiančio mini albumo prisidėjo kūrėjas Adas Gecevičius, kuris įnešė naujų skambesio atspalvių ir daugiasluoksniškumo.

Ingaja ir Adas Gecevičius

Muzikinį klipą padėjo įgyvendinti asociacija LATGA.

Ikona, uždaryti