Plaukų ekspertė I. Tutoraitienė garsina Klaipėdą: tarptautinis pripažinimas ir „Schwarzkopf“ pasitikėjimas

Plaukų ekspertė I. Tutoraitienė garsina Klaipėdą: tarptautinis pripažinimas ir  „Schwarzkopf“ pasitikėjimas
AA

Prieš 17 metų pirmuosius žingsnius grožio industrijoje žengusios klaipėdietės Irinos Tutoraitienės vardą šiandien žino tarptautinė plaukų ekspertų bendruomenė. Irina ne tik garsina Klaipėdą  pasauliniu lygiu, bet ir demonstruoja savo visapusišką profesionalumą.

i tutoraitienė

Plataus profilio kirpėjos specialybę turinti Irina, jau devynerius metus dirba su pasaulinio žinomumo plaukų priežiūros prekiniu ženklu - yra sertifikuota „Schwarzkopf Professional“ technologė- trenerė bei sėkmingai moko pradedančiuosius specialistus savo įkurtoje mokykloje.

 

Gyvenime vadovaudamasi moto „kad nė viena diena nepraeitų veltui“, per savo karjerą Irina jau surinko visą galybę tarptautinių apdovanojimų, menančių apie iškovotas prizines čempionatų vietas.

Ne išimtis ir šie metai, klaipėdietė tarptautiniame Ukrainos čempionate pelnė net tris pirmąsias vietas (skirtingose kategorijose), kitame tarptautiniame čempionate Lenkijoje užėmė pirmąją, antrąją ir trečiąją vietas (skirtingose kategorijose), o neseniai vykusiame „OSIS + made to create“ tarptautiniame konkurse buvo net trijų pirmųjų vietų ir vienos trečios vietos laimėtoja (skirtingose kategorijose), taip pat I. Tutoraitienės salonas buvo paskelbtas geriausiu Lietuvoje, renkant iš visų dirbančių su „Schwarzkopf“ produkcija.

i tutoraitienė konkursas

I. Tutoraitienės autorinis darbas

Paklausta iš kur semiasi energijos, Irina dėkoja sportiniam azartui, kurį prisijaukino dar vaikystėje, šokant sportinių šokių kolektyve „Žuvėdra“. Būtent šiame sporte ji nuolatos susidurdavo su grožio pasauliu, kurdavo įvaizdžius sau ir kitiems.

„Konkursinė veikla - man kaip hobis, neįsivaizduoju savęs be jų. Man tai galimybė sukurti kažką naują, ko nepamatysi mūsų kasdieniniame gyvenime. Kaip buvusiai šokėjai man norisi to jausmo, adrenalino, iššūkių, man tai padeda tobulėti.

Apdovanojimai, laimėjimai – tai tarsi įrodymas klientams ir mokiniams, kad jie pasirinko teisingai ir yra gerose, savo darbą išmanančio profesionalo rankose. Nors kasdien dirbu ilgas darbo valandas, viską pavyksta suderinti.“, - teigia Irina.

i tutoraitienė klaipėda kirpykla konkursas

I. Tutoraitienės autorinis darbas

i tutoraitienė klaipėda kirpykla konkursas

I. Tutoraitienės autorinis darbas

i tutoraitienė klaipėda kirpykla konkursas

I. Tutoraitienės autorinis darbas

 

Nuo kvalifikacijos iki nuosavos grožio mokyklos

Supratusi, kad jos pašaukimas – grožio sfera, Irina nusprendė siekti plataus profilio kirpėjo specialybės.

„Pasirinkimas kur mokytis Klaipėdoje buvo mažas, tad pasirinkau Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklą. Baigusi ją, pradėjau dirbti Klaipėdoje gerai žinomame salone bei tuo pačiu metu studijavau Vilniaus kolegijoje, kur įgijau šukuosenų dizainerės ir sceninio įvaizdžio kvalifikaciją. Vėliau privačiame mokymo centre dirbau kirpėjų profesijos mokytoja, kol ilgaainiui įkūriau savo nuosavą mokyklą – kirpyklą. Ir taip , nuo 2013 m vadovauju „Irinos Tutoraitienės grožio mokyklai“. Joje dėstau, savo žinias perduodu tiems, kas siekia nuolat tobulėti ir eiti koja kojon su pasaulio plaukų mados tendencijomis“, - atvirauja Irina.

i tutoraitienės autorinis darbas kirpykla šukuosena klaipėda

I. Tutoraitienės autorinis darbas

 

Nuoširdumas ne tik su klientais, bet ir mokiniais

Jau 12 metų būdama profesijos mokytoja Irina užaugino ne vieną talentą. Pasak plaukų meistrės, kirpėjo profesija reikalauja daug ryžto, atsakomybės ir puikių bendravimo įgūdžių, tačiau svarbiausia nuoširdumas, kurį jaučia ne tik jos klientai, bet ir mokiniai.

„Mano grožio mokykla pradedantiesiems kirpėjams tampa namais, čia ne tik gaunamos mano žinios, patarimai ir atskleidžiamos geriausios praktikos, bet ir mano pagalba. Puikiai suprasdama kokia sunki gali būti pradžia, prireikus visada leidžiu jiems naudoti mokyklos patalpas, kaip studiją darbui su klientais.“, - pasakoja „Irinos Tutoraitienės grožio mokyklos“ įkūrėja.

i tuto klaipeda

I. Tutoraitienės autorinis darbas

 

Apdovanojimus užtarnauja juodas darbas

Šiais metais vykusiame „Osis + made to create“ konkurse, visi Irinos darbai buvo pripažinti geriausi.

Šiame konkurse galėjo dalyvauti visi dirbantys su „Schwarzkopf“ produkcija.

„Nadojant osis + produktus, reikia sukurti šukuoseną kategorijai „Women“ (bendras madingas įvaizdis), „Color“ (kūrybiškas, tendencingas dažymas) ir „Avantgarde“ (avangardas). Dalyviai gali pasirinkti vieną iš kategorijų, bet kadangi aš maksimalistė, tai visada dalyvauju visuose, - pasakoja Irina. - Pasiruošimas reikalauja laiko: pirmiausia idėja, tada kuriamas bendras madingas įvaizdis, modelio paieškos. Taip pat svarbu rasti makiažo meistrą, kuris pajaučia tavo idėją, sugeba išpildyti kuriamą įvaizdį. Konkurso darbai vertinami iš nuotraukų, todėl fotografo indėlis šiame procese taip pat ypatingai svarbus. Džiaugiuosi turėdama gerą komandą, esu dėkinga merginoms, kurios prisidėjo prie mano darbų“.

Pasak Irinos, konkurse dalyvauja 14 šalių, o komisiją sudaro du teisėjai iš kiekvienos šalies.  Lietuvos teisėjai lietuvių dalyvių nevertina.

Išrinkti laimėtojai gauna galimybę atstovauti savo šalį finaliniame renginyje ir siekti geriausiojo vardo. Būtent toks konkursas ir laukia Irinos 2022-iais metais Berlyne. 2017 metais tokio tipo finale Irina jau buvo laimėjusi geriausios vardą ir viliasi, kad sėkmę pavyks pakartoti.

Linkime Irinai kuo didžiausios sėkmės ir dėkojame už Klaipėdos miesto garsinimą grožio industrijoje.

 

 Irina Tutoraitienė, Grožio mokyklos įkurėja - įvairių konkursų ir čempionatų dalyvė bei nugalėtoja:

2009 metais

 III Atviras Vakarų Lietuvos čempionatas -  II vieta ;  ( rungtis: Bendras madingas įvaizdis);

 Lietuvos čempionato – I vietos nugalėtoja; ( Rungtys: full fashion look);

2010 metais

 Vestuvių parodos „ Hera“ : Proginio makiažo ir šukuosenos konkurse „ Nuotaka 2010“ komandinis darbas – II vieta;  ir spec. prizas  už geriausia šukuosena šiame konkurse;

2011 metais

 Aidos studijos konkursas „ Talentų   talentas “ – I vieta.

2017 metais

Konkursas “ Metų kirpėjas” laimėjimai :

II vieta Ilgų plaukų šukuosena;

III vieta Moteriškas madingas įvaizdis;

II vieta Koloristikos kategorijoje;

2017m dalyvavo  konkurse OSIS cup + tartautinis konkursas ir    Lietuvoje buvo pripažinta visose kategorijoje geriausia :

I vieta avangardo kategorija;

I vieta women styling kategorija;

Ivieta session label styling kategorija;

2017m dalyvaudama Europos konkurse  ir atstovaudama Lietuvą buvo apdovanota Avangardo kategorijoje I vieta.

2018 metais

Konkursas “ Metų kirpėjas “ laimėjimai:

I vieta Ilgų plaukų šukuosena kategorija;

V vieta Nuotakos įvaizdis;

II vieta Koloristikos įvaizdis;

IV vieta Vyriškas madingas įvaizdis;

2021 metais

Tarptautinis Ukrainos čempionatas pelnė:

I vieta creatyve coloring kategorijoje;

I vieta coloristic,total blond kategorijoje;

I vieta evening hairstyle kategorijoje;

2021 metais tarptautinis čempionatas Lenkijoje:

I vieta creatyve hairstyle master kategorijoje;

II vieta commercial  hairstyle kategorijoje;

III vieta commercial dyeing master kategorijoje;

2021 metais OSIS + made to create tartautinis konkursas:

I vieta Color kategorijoje;

I vieta Women kategorijoje;

I vieta Avantgarde kategorijoje;

III vieta Women kategorijoje;

 

 

Ikona, uždaryti