Mokymo instruktorei tapyba iš hobio tapo pagrindine veikla

Mokymo instruktorei tapyba iš hobio tapo pagrindine veikla
AA
Susipažinkite su talentinga, drąsia ir nenustygstančia vietoje klaipėdiete Galina Vasiljeva, kurios gyvenime tapyba nuo laisvalaikio praleidimo būdo išaugo iki pagrindinės veiklos. Pagal išsilavinimą Galina - gamybinio mokymo instruktorė ir praeityje su tapyba nebuvo susijusi.
"Anksčiau tapybos procesas man buvo nepažįstamas, ir aš maniau, kad tai suteikta tik išrinktiems. Man patikdavo lankyti muziejus, galerijas, apsvarstyti įvairių meistrų meno kūrinius, bet pačiai tapyti net minties nebuvo. Tačiau vieną dieną kažkas manyje pasikeitė ir apėmė begalinis noras tapyti paveikslus!", - dalinosi prisiminimais Galina ir tikino, jei yra noras kažką keisti - būtina jį įgyvendinti!
Pagauta įkvėpimo moteris ėmė veikti ir netruko pabaigti meno studijas pas talentingą Klaipėdos dėstytoją - menininkę Olgą Saurbajevą. "Ten mano pirma diena man buvo kaip stebuklas! Nuo tos dienos prasidėjo mano kūrybinis gyvenimas" , - prisimena klaipėdietė.
Šiandien eksperimentuoti savo paveiksluose nebijanti menininkė tapymu užsiima jau dešimt metų ir neketina sustoti.  Tiesa, Galina šiuo metu gyvena už Lietuvos ribų esančiame Limassole'yje ir kaip ji pati sako, Klaipėda gyvena jos širdyje. Moteris be galo myli Klaipėdą, nuolat čia sugrįžta, o išvykusi remiasi prisiminimais ir visą savo meilę miestui, visą Klaipėdos žavesį ir uniklaumą iki smulkiausių detalių sudeda į savo paveikslus. Pasak autorės, esant toli nuo gimtinės Klaipėdos vaizdavimas paveiksluose padeda valdyti ilgesį miestui.
Džiaugiamės unikalia galimybe pasidalinti Galinos darbais. Dėkojame už nuoširdžią meilę Klaipėdai ir didžiuojamės, kad mūsų miestas turi tokią talentingą klaipėdietę!
 
 
 
 
 
Ikona, uždaryti