Klaipėdos uosto naras Jurgis Rumiancevas sužibėjo  Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose

Klaipėdos uosto naras Jurgis Rumiancevas sužibėjo  Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose
AA

Net dvi dienas Šiauliuose vyko Lietuvos stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybos. Varžybų dalyviai jose rungėsi apsirengę apsauginius ugniagesio gelbėtojo drabužius ir užsidėję suslėgtojo oro kvėpavimo aparatus. Ugniagesiai demonstravo ne tik puikius fizinius gebėjimus, bet ir atkaklumą, ištvermę, valią ir ryžtą. 

Sveikiname Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos narą Jurgį Rumiancevą, kuris pasirodė ypač sėkmingai. 

stipriausio ugniagesio varžybos

Jurgis Rumiancevas savanorių kategorijoje iškovojo 1 vietą, komandinėje rungtyje užėmė 3 vietą, savo amžiaus grupėje – 4 vietą, bendroje įskaitoje iš 60 dalyvių – 5 vietą.

Šių varžybų nugalėtoju ir stipriausiu šalies ugniagesiu gelbėtoju individualioje rungtyje tapo Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas Gintautas Samauskis. Antrąją vietą tarp stipriausiųjų ugniagesių užėmė Rokas Lindenis iš Mažeikių objektinės priešgaisrinės gelbėjimo valdybos, trečiąją – Šiaulių priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 2-osios komandos viršininkas Andrius Ašmontas. 

Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose dalyvavo per 60 ugniagesių gelbėtojų iš visos Lietuvos. Komandinėje rungtyje pirmąją vietą iškovojo Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos komanda, antrąją vietą užėmė Šiaulių PGV, trečiąją – bendra Mažeikių, Raseinių ir Klaipėdos ugniagesių komanda.