Grįžti į naujienas

Klaipėdietis Simas Buziliauskas pristato naują dainą: "Lietuvos balse" gimęs duetas dainuoja apie meilę

#Talentai
Data
Autorius
Kategorija
Talentai
Dalintis
Facebook | El.paštu

Visiems gerai žinomą klaipėdietį, daininką, radijo laidos bei renginių vedėją Simą Buziliauską dažnai išvystame televizijos ekranuose dalyvaujant įvairiuose projektuose. Ne paslaptis, kad Simas dalyvavo ir septintame "Lietuvos balso" sezone.

Šio projekto metu talentingasis klaipėdietis susipažino su kita projekto dalyve Gabriele Nausėdaite (Gabi Grace).

Šios, tarytum nekaltos pažinties dėka, gimė naujų dainų trilogija.

Kaip užsimezgė jūsų pažintis?

- Taip jau atsitiko, kad "Lietuvos balso" 7- ojo sezono nokautų etape vienas po kito buvome pasodinti ant karštųjų kėdžių, kur ir susipažinome, - atviravo Simas Buziliauskas (SIMÒ).

- Kai sėdėjome vagysčių zonoje ant kėdžių, net nenumaniau, kad su tuo "pliurpaliniu" kadanors dainuosime ar tuo labiau kursime dainas, galvojau – tu kalbėk kalbėk, man mažiau reikės, -  pasakojo Gabrielė Nausėdaitė (Gabi Grace).

- Pirmą kartą pamatęs Gabrielę, net nenumaniau, kad artimoje ateityje tiek laiko leisime kartu. Kai po Justino Jaručio "išdavystės“ apsiašarojusią Gabrielę intuityviai apkabinau paguosti, tikrai negalvojau, kad jau po poros mėnesių dainuosime kartu ir kursiu Gabrielei dainas. Beje po dar vieno dalyvio pasirodymo nokautuose buvau "iškituotas“ ir pats. Ilgai neliūdėjau, nes užkulisiuose sutikau Gabrielę",- pasakojo Simas Buziliauskas (SIMÒ).

Atlikėjai šį momentą tapatina su jų istorijos pradžia - keletas žodžių, keletas žinučių, dar keletas laimingų sutapimų ir duetas susidainavo.

Apie ką tas naujasis kūrinys?

- Pirmuoju kūriniu pasirinkome šią dainą, nes šiuo keistu laikotarpiu pasigedome tikrumo. Norėjome priminti, kad laimė yra paprastuose kasdieniuose dalykuose, o ir skambesys, kurio siekėme mums, pagaliau patiko. Tai pirmoji iš trijų planuojamų mudviejų dainų, kurios visos, žinoma, bus apie meilę, - atviravo Simas.

Kodėl dainos apie meilę?

Meilės niekada nebus per daug, laimingi žmonės, kurie turi savo mūzas įkvepiančias kurti apie meilę, - atsakė Simas.

- Juk meilė yra pasaulio variklis, svarbiausias jausmas gyvenime, kurio visi ieškom, - šypsodamasi papildė Gabrielė.

Simas atskleidė, kad ši daina ir kitos, kurios netrukus išvys dienos šviesą, yra įkvėptos Gabrielės. "Lietuvos balse" daininkai tikina atradę daugiau nei tuo metu manę. Simas teigia, kad kartais pajuokauja laimėjęs didįjį prizą, kurio net organizatoriai nenumatė. 

Lietuvos Balso 7-ajame sezone susipažinę Simas Buziliauskas ir Gabrielė Nausėdaitė (Gabi Grace) pristato naują dainą - „Tavo“.