Festivalis „Karklė“ ir „Radiocentras“ ieško naujų scenos žvaigždžių: prasidėjo registracija į jaunų grupių ir atlikėjų konkursą „OWN THE STAGE“

Festivalis „Karklė“ ir „Radiocentras“ ieško naujų scenos žvaigždžių: prasidėjo registracija į jaunų grupių ir atlikėjų konkursą „OWN THE STAGE“
AA

„Tau reikia scenos? Mums reikia tavęs”. Tokią žinią pernai skelbę Karklės festivalio organizatoriai šiemet tęsia naujų talentų paiešką. Drauge su „Radiocentru“ didžiausio Lietuvoje festivalio organizatoriai ant šių metų „Karklės“ scenos vėl užkels šešias jaunas grupes ar atlikėjus, o geriausias iš jų po metų atidarys pagrindinės scenos programą.

„Tai yra pati puikiausia proga prasiveržti į didžiąją sceną. Kas žino, galbūt po metų būsite žinomi ne tik visoje šalyje, bet ir pasaulyje”,- sako Karklės festivalio organizatoriai.

Startas - jau dabar

Pirmasis konkurso etapas vyks „Radiocentro” svetainėje rc.lt, o finalinis – „Radiocentro“ scenoje Karklėje. Geriausiais pripažintiems debiutantams atiteks nugalėtojo statulėlė, reklamos paslaugų paketas „Radiocentro“ grupės radijo stotyse ir garbė atidaryti kitų metų Karklės festivalį.

Konkursas „Own the Stage“, kviečiantis pasisavinti sceną, vyks keliais etapais: pirmajame etape – registracija, kuri prasideda DABAR. Norintys dalyvauti, tarp birželio 9 ir 30 dienos kviečiami užpildyti dalyvio anketą, kurią galima rasti svetainėje rc.lt.

Pasibaigus registracijai, iš „Karklės“ organizatorių ir „Radiocentro“ laidų vedėjų sudaryta komisija atrinks 12 grupių, kurios tęs kovą antrame etape. Čia grupės ir atlikėjai varžysis ne tik dėl komisijos, bet ir gerbėjų simpatijų. Tris savaites rc.lt bus galima balsuoti už patikusią grupę ir taip išsiųsti ją į „Karklės“ festivalio „Radiocentro“ sceną, kurioje praėjusiais metais grojo tokios žvaigždės kaip Gabrielius Vagelis, „Baltic Balcans“, Inna, Jessica Shy ir „8 kambarys“.

Konkursines dainas liepos 3-24 dienomis bus galima rasti rc.lt, o išgirsti – RC laidoje „Iki vidurnakčio“, kurią veda laidų vedėjas Andrius Dainys. Įdomus faktas: Andrius savo DJ karjerą pradėjo ne bet kur, o „Karklėje“.

Svetainės lankytojų balsai lems 33 procentus sėkmės. Likę balsai priklausys tai pačiai organizatorių ir radijo stoties komisijai. Susumavus internautų ir komisijos balsus paaiškės auksinis grupių ir atlikėjų šešetukas, kuris bus pakviesti pasirodyti „Karklės“ festivalyje, „Radiocentro“ scenoje.

Pernai laurus konkurse nuskynė grupė „Nouvelle“, kurie sėkmingai savo karjerą tęsia iki šiol. Alternatyvaus pop bei dream pop stiliaus dainas atliekanti grupė kopose įsitaisiusioje „Radiocentro“ scenoje varžėsi su „Sintetine meile“, „Elizi“, Mariumi Repšiu ir grupe „Basas Pegasas“, RPTLE bei „Bitter roots“.

Finalistai bus skelbiami liepos 24-ą dieną.

„Šešios atrinktos grupės rugpjūčio 11 d. (penktadienį) nuo 19 val. turės galimybę pasirodyti Karklėje, kur įvyks finalinis, trečiasis „Own the Stage“ konkurso etapas. Kiekviena grupė pasirodymui scenoje turės 10 minučių, per kurias turės galimybę atskleisti savo charizmą, muzikinį talentą, originalumą ir įrodyti, kad būtent jie verti užvaldyti sceną. 

Po visų grupių pasirodymų, kompetetinga komisija išrinks konkurso nugalėtojus. Šie į viršų kels ne tik „Own the Stage” laimėtojų statulėlę, bet ir šampano taures“,- pasakoja konkursą vesiantis Andrius Dainys.  

„Karklės festivalis myli muziką. Čia skamba ne tik pasaulinių žvaigždžių ir geriausių Lietuvos grupių ir atlikėjų hitai, bet ir gimsta naujos žvaigždės, kurios turi nuostabų šansą parodyti save tūkstančiams žmonių ir pelnyti jų simpatijas. Šioms, debiutuojančioms grupėms patikime didžiulę atsakomybę – atidaryti festivalį pačią pirmą dieną. Kitaip tariant tada, kai visi būna pasiilgę muzikos ir šėlsmo pajūryje“,- pasakojo Karklės festivalio organizatorius Darius Kalinauskas.

Jeigu dar kažkam kyla abejonių ar dalyvauti konkurse ar ne, atsakome, kad tokie šansai pasitaiko tik kartą muzikinėje karjeroje. Primename, kad konkurso laimėtojų lauks ne tik simbolinę prasmę turinti nugalėtojų statulėlė, kvietimas groti kitais metais vienoje iš didžiųjų „Karklės” festivalio scenų, bet ir galimybes atversiantis reklamos paslaugų paketas „Radiocentro” grupės radijo stotyse.

Nepraleisk auksinio šanso suspindėti muzikos padangėje - own the stage!

„Own the stage“ – rugpjūčio 11 d. Karklėje.

Reklama Ikona, uždaryti