Klaipėdos vaikų bibliotekoje – per 600 naujų knygų ir įdomi edukacija

Klaipėdos vaikų bibliotekoje – per 600 naujų knygų ir įdomi edukacija
AA

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka tęsia jau tradicija tapusį renginį „Vaikų knyga“ ir nuo sausio 9 iki 31 dienos Vaikų bibliotekoje (Danės g. 7) kviečia aplankyti 2022 metais gautų knygų vaikams ir jaunimui parodą. 

i kanto bibblioteka

Vaikų bibliotekos fondas papildytas daugiau kaip 600 vaikiškų leidinių. Gauta knygelių ir ukrainiečių kalba. Kaip teigia bibliotekos darbuotojai, sulaukiami tik patys geriausi atgarsiai iš susitikimų su naujausių knygučių autoriais ir iliustratoriais, paliekantys daug šėliojančių emocijų vaikučių širdyse. Juk mokslininkų įrodyta, kad kokybiškos literatūros skaitymas nuo mažų dienų suteikia visapusiškos naudos: sukuria stiprų ryšį tarp tėvų ir vaikų, vysto vaikų kalbą ir žodyną, plečia pasaulėvaizdį, smalsumą, skatina pačius vaikus žaisti su kalba, lavina fantaziją, humoro jausmą, dėmesio koncentravimą. 

„Žinodami šiuos „geruosius receptus vaikų sveikatai“ visą  sausio mėnesį kviečiame šeimas Vaikų bibliotekoje (Danės g. 7) susipažinti su paroda, o vaikų grupes dalyvauti edukacijose „Kaip nykštukai KNYGŲ ieškojo“. Edukatoriai kartu su vaikais leisis į kelionę po įvairias bibliotekos lentynų kerteles. Naudodamiesi žemėlapiu ieškos didžiausio bibliotekoje paslėpto turto, vykdys užduotis ir susipažins su įvairiausiais knygose besislepiančiais netikėtumais... Įvykdę visas užduotis ir atradę geriausias 2022 metų bibliotekos knygutes, vaikai galės susikurti savo asmeninį knygiuką! ", - rašoma bibliotekos pranešime.


Edukacija, parengta pagal programą „Vaikų knyga 2022“, skirta priešmokyklinukų ir 1-3 klasių mokinių grupėms.

Būtina registracija tel. 8 46 314719.
Įsiliekite į aktyvią Vaikų bibliotekos erdvę, naudokitės paslaugomis, dalinkitės knygomis – tai nieko nekainuoja, o grąža nesuskaičiuojamai didelė!

Reklama Ikona, uždaryti