Klaipėdos progimnazijos direktorė įtariama į darbą atėjusi girta

Klaipėdos progimnazijos direktorė įtariama į darbą atėjusi girta
AA

Ketvirtadienį ryte, Klaipėdos merą Arvydą Vaitkų pasiekė Pajūrio progimnazijos vadovės Julijos Archišinos prašymas atleisti ją iš pareigų.

Mokyklos direktorė ėmėsi pateikti prašymą po trečiadienį įvykusio skandalo - nuo jos sklido nemalonus alkoholio kvapas, įvykį fiksavo policijos pareigūnai.

 

Klaipėdos savivaldybė pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl vadovės veiksmų. Tyrimas dėl šiurkštaus darbo pareigų pažeidimo pradėtas sulaukus pranešimo apie įtarimus, kad direktorė į darbą atėjo girta. Į mokyklą vyko savivaldybės specialistai, blaivumui patikrinti iškviesti policijos pareigūnai. Mokyklos vadovei nepavykus pasitikrinti blaivumo alkoholio matuokliu, jai surašytas protokolas ir nurodyta per 1 valandą nuvykti į gydymo įstaigą.

„Mūsų žiniomis, direktorė blaivumo taip ir nepasitikrino. Dėl šio įvykio savivaldybė pradėjo tyrimą. Neblaivumas darbe – nesuderinamas su švietimo įstaigos misija bei diskredituoja visą sistemą. Deja, bet tai jau antras atvejis per pastaruosius metus, kai tenka aiškintis dėl galimai neblaivių švietimo įstaigų vadovų. Pirmuoju atveju informacija pasitvirtino ir su direktore buvo atsisveikinta. Šiuo atveju – direktorė jau pateikė prašymą išeiti savo noru, prašymo sulaukėme šį rytą, sprendimą priimsime artimiausiu metu“, –  sako Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Įtariant, kad mokyklos vadovė darbo vietoje buvo neblaivi, vakar ji buvo nušalinta nuo darbo.

J.Archišina rusakalbių progimnazijai vadovavo metus. 

 

Reklama Ikona, uždaryti