Būsimiesiems pareigūnams – baziniai kariniai mokymai

Būsimiesiems pareigūnams – baziniai kariniai mokymai
AA

Nuo rugsėjo 1-osios mokslus pradėjusiems LPM pirminio profesinio mokymo kursantams praėjusią savaitę vyko baziniai kariniai mokymai. Būsimieji pareigūnai susipažino su Lietuvos kariuomene, įgijo pagrindinių kario žinių ir individualių įgūdžių. Užsiėmimų metu kursantai mokėsi rikiuotės pagrindų, karo topografijos, statuto, susipažino su karo inžinerija, ginkluote, vyko įvairios pratybos bei orientaciniai užsiėmimai. Mokymų metu kursantai taip pat buvo mokomi išgyventi miške bet kokiu sezonu.

„Lietuvos kariuomenė ir policija vykdo tarpinstitucinį bendradarbiavimą įvairiuose projektuose, orientuotuose į valstybės gynybą, taikos meto užduotis ir profesinį tobulinimą. Tikiu, kad šios stovyklos metu gauta informacija ir įgyta patirtis policijos kursantus paruoš ne tik mokymams, bet ir gyvenimui", - sakė Lietuvos kariuomenės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko vadas plk. ltn. Saulius Stonkus.

LPM viršininkas Vilius Motiejaitis įsitikinęs, kad ši stovykla dar labiau sustiprino kursantus, suteikė praktinių įgūdžių, padėjo įvertinti savo galimybes ir atskleisti stipriąsias puses.

 

Reklama Ikona, uždaryti