Birželį Klaipėdoje vyks mokymai pedagogams apie alfa kartos vaikus

Birželį Klaipėdoje vyks mokymai pedagogams apie alfa kartos vaikus
AA

Skelbiamas kvietimas į didelio pasisekimo sulaukusią pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programą "Alfa kartos vaikai: galimybės ir iššūkiai". 

Atlikdami ir kurdami originalias užduotis bei dalyvaudami netradicinėse veiklose dalyviai mokysis ne tik suprasti alfa kartos vaikų ugdymosi bei raidos ypatumus. Kartu bus sudaromos sąlygos pasisemti idėjų, kaip galima praturtinti alfa kartos vaikų ugdymo(-si) procesą bei sužadinti jų mokymo(-si) motyvaciją.

alfa karts zaikai mokymai pedagogues

Viename modulių išskirtinis dėmesys skiriamas specialiųjų ugdymo(-si) poreikių turintiems vaikams ir praktiniams patarimams jų pedagogams.
Programos dalyvių laukia įvairių STEAM veiklų išbandymas praktiškai, daugybė idėjų, kaip pasigaminti įvairaus pobūdžio ugdymo(-si) priemones, patarimai, kaip motyvuoti ir sudominti ugdytinius, kaip realiose situacijose dirbti su specialiųjų ugdymo(-si) poreikių turinčiais vaikais ir kt.
 
Mokymų pabaigoje bus išduodami Klaipėdos universiteto, SHMF Tęstinių studijų centro akredituoti pažymėjimai. Juos programą įveikę dalyviai gaus registruotu paštu.
Daugiau info čia
Registracija čia


 

Reklama Ikona, uždaryti