Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyrius tapo Prostatos MRT Kompetencijos centru

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyrius tapo Prostatos MRT Kompetencijos centru
AA

Praėjusių metų pabaigoje Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyriui suteikta akreditacija, kurią gavęs, Tomografijos skyrius tampa Prostatos MRT Kompetencijos centru. Akreditaciją mūsų ligoninės radiologams suteikė vieno didžiausių Europoje, Radboudo universiteto (RadboudUMC) (Nyderlanduose) Prostatos MRT Referentinis Centras (Prostate MRI Reference Center – PMRC). 

Dabar į Klaipėdą iš Nyderlandų atkeliavo ir dokumentas, patvirtinantis, kad Respublikinės Klaipėdos ligoninės Tomografijos skyrius tapo Prostatos MRT Kompetencijos centru.

Prostatos MRT Referentinis Centras (Prostate MRI Reference Center – PMRC) yra vadovaujamas pasaulinio lygio prostatos MRT lyderio prof. J.Barentsz, kuria ir vysto inovatyvias prostatos vėžio diagnostikos ir gydymo metodikas.

„Tai – tarsi kokybės ženklas, kuris patvirtina, kad mūsų prostatos MR tyrimai yra atliekami ir vertinami pačiu aukščiausiu ekspertiniu lygmeniu, tokiu pat, kaip Vokietijoje, Olandijoje ar Švedijoje. Tai garantija, kad ir čia, pas mus Klaipėdoje, taip pat teikiama paties aukščiausio lygio ir kokybės paslauga“, – sužinojęs apie suteiktą akreditaciją tuomet kalbėjo Tomografijos skyriaus vedėjas Artūras Čiuvašovas.