Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojui Nerijui Kaseliui - aukščiausias įstaigos įvertinimas

Respublikinės Klaipėdos ligoninės gydytojui Nerijui Kaseliui - aukščiausias įstaigos įvertinimas
AA

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vedėjas – abdominalinės chirurgijos gydytojas Nerijus Kaselis, garbingo jubiliejaus proga, apdovanotas aukso suvenyriniu medaliu su įstaigos simbolika.

„Man didelė garbė, daktare, įteikti jums šį apdovanojimą. Jūs beveik legenda, lyderis, palikęs ryškų pėdsaką chirurgijoje ir išgarsinęs mūsų ligoninę ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Tokie lyderiai, kaip jūs reikalingi medicinos progresui, o mūsų ligoninėje esate mūsų sėkmės ir stiprybės variklis. Ačiū jums ir linkiu viso ko geriausio“, - sveikindamas jubiliatą linkėjo įstaigos vadovas Darius Steponkus.

1986 metais baigęs Kauno medicinos institutą karjerą Nerijus Kaselis pradėjo vienoje uostamiesčio ligoninėje. Po beveik dviejų dešimtmečių ją tęsė Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriuje dirbdamas abdominalinės chirurgijos gydytoju ir skyriaus vedėju.

Būdamas smalsus, žingeidus ir nenustygstantis Nerijus Kaselis gilina žinias, baigia Europos nutukimo akademiją Karolinos Universitetinėje ligoninėje, Stokholme ir kaip kviestinis chirurgas kurį laiką dirba Olborge, Danijoje bei Astanoje, Kazachstane.

Dėmesį gydytojas sutelkia ir specializuojasi į minimalią invazinę pilvo chirurgiją – laparoskopines operacijas.

Jau daugiau kaip 14 metų Nerijus Kaselis konsultuoja antsvorį turinčius pacientus Lietuvoje bei Europoje. Dažnai yra kviečiamas vadovauti sudėtingoms nutukimo operacijoms kitose gydymo įstaigose kaip patyręs šios srities ekspertas.

„Nerijus Kaselis – vienintelis Lietuvoje operuojantis visus pilvo organus laparoskopiniu būdu. Jis pirmasis Lietuvoje 1994 m. laparoskopiniu būdu užsiuvo prakiurusią dvylikapirštę žarną, pirmasis tuo būdu pašalino akmenis iš bendrojo tulžies latako ir dar eilė kitų operacijų, kurias pirmasis šalyje laparoskopiniu būdu atliko gydytojas Nerijus Kaselis“, - džiaugdamasis kolegos pasiekimais, primena Pilvo ir endoskopinės chirurgijos skyriaus vyr. ordinatorius Žilvinas Šidlauskas.

Paklaustas, kas skatina siekti daugiau, nei yra, gydytojas Nerijus kukliai pastebi, kad kaltas matyt čia yra jo charakteris.

„Myliu žmones ir norisi tobulėti, padaryti geriau, jiems padėti, pasiekiant geriausių rezultatų“, - sako gydytojas Kaselis ir čia pat prisipažįsta, kad atliktos operacijos ir visi pasiekimai jam yra vienodai brangūs, o rezultatai – fantastiški.

Nerijus Kaselis 2016 metais pirmasis pasaulyje atliko laparoskopinę skersinės žarnos pašalinimo per makštį operaciją ir tais pačiais metais pirmasis pasaulyje laparoskopiniu būdu per makštį pašalino skrandį.

„Gauti rezultatai tikrai džiuginantys, nes kitą rytą po skrandžio pašalinimo operacijos pacientė per vizitaciją pasiteiravo, kad operacija turbūt nepasisekė. Paklausus kodėl ji taip mano, atsakė, kad nieko nejaučia. Nuraminau, kad viskas pavyko puikiai ir paėmęs ją už parankės, mes pasivaikščiojome koridoriuje. Pacientė nejautė jokio skausmo, jokių vaistų jai nereikėjo“, - džiaugėsi gydytojas Nerijus Kaselis.

Gydytojas neslepia, kad būti pirmam nėra paprasta, nes tai kainuoja ir fizinių, ir emocinių jėgų, tikslių ir apgalvotų skaičiavimų, siekiant sėkmingos operacijos.

„Dėkojame, gydytojau, už visus pacientus, kuriuos jūs išgydėte. Linkiu, kad jūsų juvelyro rankos nuveiktų dar daug gerų darbų“, - sveikindama linkėjo direktoriaus pavaduotoja slaugai Andželika Zavackienė.

„Gydytojas Nerijus Kaselis mylimas ne tik už puikius darbus, bet ir už paprastumą, draugiškumą. Nuolat tobulinasi ir kelią kvalifikaciją konferencijose ir suvažiavimuose (Pietų Korėja, JAV, Prancūzija, Argentina, JAE, Australijoje, Danijoje ir kt.), savo žiniomis dalinasi su kolegomis. Stiprybės jums, gydytojau, sveikatos, prasmingų, turiningų, įdomių dienų“, - sveikindami Nerijų linkėjo Vidaus medicininio audito skyriaus vadovė Salvinija Misikonienė, direktoriaus pavaduotojai Zigmas Juzumas ir Mindaugas Kundrotas.

Už puikų darbą gydytojas yra ne kartą apdovanotas asmenine padėka, Nerijų Kaselį įvertino ir JAV prezidentas.

Reklama Ikona, uždaryti