Respublikinės Klaipėdos ligoninės Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligų skyriaus vedėja apdovanota aukso suvenyriniu medaliu

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligų skyriaus vedėja apdovanota aukso suvenyriniu medaliu
AA

Respublikinės Klaipėdos ligoninės Ausų, nosies, gerklės (LOR) ligų skyriaus vedėja – gydytoja otolaringologė apdovanota aukso suvenyriniu medaliu su įstaigos simbolika.

Šis aukštas įstaigos įvertinimas gydytojai Jūratei Diržauskienei įteiktas už profesionalų darbą, nuopelnus ligoninei ir svarų indėlį vystant LOR skyrių.

jūratė diržauskienė

Šiandien Ausų, nosies, gerklės ligų skyriaus vadovė paskutinį kartą dalyvavo rytiniame gydytojų pasitarime ir tai - paskutinė J. Diržauskienės darbo diena Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje.

j diržauskienė

1978 metais baigusi Kauno medicinos institutą jauna gydytoja atvyko į Klaipėdą. Po penkerių darbo metų vienoje uostamiesčio gydymo įstaigoje, karjerą gydytoja Jūratė Diržauskienė tęsė Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje. Nuo 2006 metų jai patikėtos LOR skyriaus vadovo pareigos.

„Buvau labai laiminga, kad teko dirbti su puikiu kolektyvu, dirbau mėgstamą darbą. Tad galvoju, kad nebuvo tas sunkus mano gyvenimas. Tikrai, kolektyvas neeilinis ir labai džiaugiausi, kad dirbu šitoje ligoninėje. Niekada nenorėjau išeiti. Galvoju, kad mediko tobulėjimas tiktai tokioje daugiaprofilinėje ligoninėje įmanomas. Visada jaučiau, kad yra proto bokštai į kuriuos galiu atsiremti, visada gali pasitarti. Iš tiesų labai geras kolektyvas. O mano skyriaus kolektyvas iš viso yra nuostabus, labai visus juos myliu, jie mano visi vaikai. Ačiū ir sėkmės jums visiems“, - sakė gydytoja Jūratė Diržauskienė.

klaipėdos rtespublikinė ligoninė

„Gydytojai J. Diržauskienei vadovaujant Ausų, nosies, gerklės ligų skyriui, pradėtos atlikti ašarų nutekėjimą atstatančios operacijos taip pat endoskopinės endauralinės ausų operacijos, kurios atliekamos be išorinio pjūvio bei suteikia detalesnį operacinio lauko vaizdą, todėl pagerėja operacijų rezultatai. Taip pat ir funkcinės endoskopinės nosies operacijos ir t.t. Gydytojos J. Diržauskienės pastangomis suformuotas centras, kuriame specialistai dirba ir ligoninėje, ir konsultuoja pacientus poliklinikose. Tai didžiulis darbas, kuro dėka mūsų ligoninės LOR skyrius tapo vienu iš svarbiausių centrų ne tik Klaipėdos regione, bet ir šalyje. Tai gydytojos Jūratės nuopelnas, kuri su šypsena ir savo užkrečiamu juoku atliko didelį svarbų darbą. Gydytoja palieka darbingą kolektyvą, kuris tikrai tikiu nesustos. Manau gydytojos sprendimas – teisingas, reikia skirti laiko sau, savo gyvenimui. Linkime gydytojai Jūratei sveikatos, sėkmės, sėkmės šeimoje, meilės ir puikių kelionių“, - sveikindamas gydytoją linkėjo direktoriaus pavaduotojas Zigmas Juzumas.

„Mūsų ligoninė juda sparčiais žingsniais į priekį ir gydytojos išėjimas man buvo liūdnas. Dėjau pastangas, kad gydytoja pasiliktų, bet sužinojęs jos planus, pasidaviau. Bet gydytoja pažadėjo dalyvauti mūsų ligoninės jubiliejinio gimtadienio šventėje. Dėkoju Gydytojai Jūratei už nuveiktą darbą, išugdytą kolektyvą. Didelės sėkmės jūsų gyvenime, daktare Jūrate“, - linkėjo Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Darius Steponkus.

„Iš vienos pusės liūdna, kadangi ligoninė, kaip organizacija, kaip kolektyvas netenkam vienos iš kertinių asmenybių be kurios buvo sunku įsivaizduoti šitą įstaigą. Puikus specialistas, puiki vadovė, puiki asmenybė. Ačiū jums už tą pozityvumą, už tą organizuotumą, dalykiškumą, gerą nuotaiką, optimizmą ir visą kitą. O iš kitos pusės yra smagu, kad taip mokate organizuoti savo laiką, atliekat sprendimus ryžtingus. Ir nė kiek neabejoju, kad savo laiką mokėsit puikiai išnaudoti, puikiai save realizuosit. Nė menkiausių abejonių neturiu“, - sakė direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Kundrotas.

Gydytoją Jūratę Diržauskienę sveikino daugelio ligonės skyrių kolektyvai, apgailestaudami, kad tenka išsiskirti su mielu, linksmu žmogumi ir dėkodami už kartu praleistą laiką bei linkėdami sėkmės, gražių kelionių, neišdildomų įspūdžių.

Reklama Ikona, uždaryti