Pokyčiai Respublikinės Klaipėdos ligoninės registratūroje

Pokyčiai Respublikinės Klaipėdos ligoninės registratūroje
AA

Gerindama paslaugų kokybę ir siekdama užtikrinti pacientų duomenų apsaugą Respublikinė Klaipėdos ligoninė įsigijo naujus Registratūros stalus.

ligoninė

Registratūros stalai – tarsi vizitinė ligoninės kortelė, sukurianti teigiamą pirmą įspūdį.

Kad pacientai jaustųsi saugūs ir patogiai, atviri senieji registratūros stalai pakeisti naujais šiuolaikiškais ir elegantiškais stalais. Kiekvienas pacientas, o ir registratorės atskirti pertvaromis, kurios užtikrina privatumą.

ligoninė

„Rūpinamės, kad atvykęs pacientas galėtų ramiai išsakyti savo nusiskundimus, pasakyti savo duomenis, o šalia sėdintys to negirdėtų. Yra žmonių, kuriems išsakyti nusiskundimus, girdint kitiems yra labai nedrąsu. Nauji stalai užtikrina pacientų konfidencialumą“, - sako vyresnioji medicinos registratorė Aurelija Gricienė.

„Pasitaikydavo, kad pacientui pasakau vieną kabineto numerį, o jis, išgirdęs kolegės sakomą numerį kitam pacientui, nueina ne ten. Dabar kiekviena su pacientu bendraujame asmeniškai ir esame ramios, kad jų dėmesio niekas neblaško ir pacientas tikrai girdi ką jam sakau“, - naujų stalų privalumais džiaugiasi registratorė Vaidota Montrimienė.

Pagyrų Registratūros pertvarkai negailėjo ir ligoninėje apsilankę pacientai, kurie ne tik pasidžiaugė moderniais stalais, bet ir ligoninės požiūriu kurti kuo patogesnes sąlygas pacientams.