Nuo spalio 1 dienos Klaipėdos Jūrininkų ligoninėje maksimaliai griežtinama kaukių dėvėjimo tvarka

Nuo spalio 1 dienos Klaipėdos Jūrininkų ligoninėje maksimaliai griežtinama kaukių dėvėjimo tvarka
AA

Nuo spalio 1 dienos ligoninėje maksimaliai griežtinama medicininių kaukių ir respiratorių dėvėjimo tvarka.

Apsaugos priemonės vėl privalomos visiems įstaigos darbuotojams, iš palatos išeinantiems pacientams ir lankytojams.

Pastariesiems primenama, kad lankyti pacientą vienu metu galima vienam asmeniui, vyresniam nei 16 metų. Vizito trukmė neturi viršyti 15 min.

Kadangi ligoninė yra padidintos rizikos vieta, rekomenduojama įstaigoje praleisti kuo mažiau laiko. Būtinai laikytis rankų higienos reikalavimų. Kiekviena skyriuje yra dezinfekavimo priemonių, tad lankytojai prašomi atėjus ir išeinant dezinfekuoti rankas.

 

Ligoninėje daugėja sergančiųjų COVID-19

 

Pastaruoju metu Klaipėdos jūrininkų ligoninėje daugėja pacientų, kuriems nustatomas COVID-19. Šiuo metu ligoninėje ir jos padaliniuose gydoma 11 tokių pacientų.

Į ligoninę dėl kitų ligų hospitalizuoti pacientai, po paros ar dviejų pradeda karščiuoti ar pajunta  kitus koronavirusui būdingus simptomus. Medikams atlikus testą nustatoma COVID-19 infekcija.

Neatmetama, kad į ligoninę pacientai patenka jau užsikrėtę, užkrėsti gali ir ligonius lankantys, tačiau lankymo taisyklių nepaisantys asmenys.

Primenama,, kad pajutus peršalimo ar ūmios kvėpavimo takų infekcijos simptomus lankyti pacientų negalima.

Dar kartą atkreipdami dėmesį į blogėjančią epidemiologinę situaciją ligoninėje, medikai tikisi visų geranoriškumo ir supratimo.

Ikona, uždaryti