Nemokami sveikatinimo mokymai Klaipėdoje

Nemokami sveikatinimo mokymai Klaipėdoje
AA

Daugiau nei keturis metus veikianti, Klaipėdoje įsikūrusi įmonė VšĮ „Intelekto namai“  kasmet organizuoja sveikatinimo mokymus ne tik pajūryje, bet ir Klaipėdos rajone.

intelekto namai

Kaip sako įmonės direktorė Jurgita Gintauskienė, šie mokymai itin populiarūs jau nuo pat pirmųjų metų, kadangi juose gali dalyvauti visi, norintys įgyti naujų žinių bei įgūdžių.

Mokymuose dėstoma ne tik teorija apie įvairius judėjimo sutrikimus ir jų gydymą, pasitelkiant kineziterapiją, bet kartu ir sportuojama, užsiimama pilatesu, supažindinama su masažo technikomis, o visa tai veda profesionali kineziterapijos / sporto specialistė.

Šie  mokymai dalinai arba pilnai būna finansuojami valstybės ar savivaldybių lėšomis. Šių metų „Intelekto namų“ programa „Sveikatos edukacija“ pilnai finansuojama Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis.

Mokymai vedami tris mėnesius dukart per savaitę.

Nors šių metų mokymai jau eina į pabaigą, kitamet jie bus ir vėl tęsiami nuo pavasario, tad įmonė kviečia sekti naujienas savo socialiniame Facebook tinkle – Intelekto namai, o nekrantriausieji jau gali rezervuoti vietas kitų metų mokymuose.

Dėl rezervacijos - kreiptis el. paštu: info@intelektonamai.lt

Adresas – Žvejų g. 2, 307a kab. (3 a.), Klaipėda.

www.intelektonamai.lt 

Reklama Ikona, uždaryti