Naujoji Klaipėdos universiteto sutartis

Naujoji Klaipėdos universiteto sutartis
AA
Augant ir stiprėjant Klaipėdos universiteto (KU) Sveikatos mokslų fakultetui, universitetas ieško naujų galimybių bei plečia partnerių ratą.
Gruodžio 3 d. KU buvo pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp KU ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės.Sutarties pasirašymo metu Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktorius Darius Steponkus sakė tikintis, kad ši sutartis nebus tik simbolinė, o pavirs į realias ir naudingas veiklas.„Mūsų abipusis noras bendrauti tikrai realizuosis į puikius projektus. Visi esame savo miesto patriotai ir norime kad mūsų kraštas klestėtų, o tai nutinka pritraukus jaunus talentus. Kartu su KU įgyvendinsime strategiją, kuria nukreipsime jaunus žmones siekti žinių“, – sakė Respublikinės ligoninės direktorius.
KU rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas ryšių su Respublikine Klaipėdos ligonine stiprinimą laiko stipria priemone pritraukti studentus į sveikatos mokslus.„Nors Sveikatos mokslų fakultetas kasmet vis stipresnis, o studentų kiekis vis gausesnis, ši sutartis suteiks dar platesnes galimybes mūsų studentams“, – teigė KU rektorius.Bendradarbiavimo sutartis suteiks KU Sveikatos mokslų fakulteto studentams galimybę atlikti praktiką Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje, įpareigos atlikti bendrus mokslinius tyrimus medicinos srityje. KU ir Respublikinės ligoninės bendradarbiavimas prisidės ir prie aukštosios mokyklos studijų programų kokybės gerinimo, naujų studijų sandų kūrimo ir kvalifikuotų bei profesionalių specialistų ruošimo.

Ikona, uždaryti