Meras pranešė apie naują koronaviruso židinį Klaipėdoje - net 38 užsikrėtę

Meras pranešė apie naują koronaviruso židinį Klaipėdoje - net 38 užsikrėtę
AA

Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas savo socialinių tinklų paskyroje pranešė apie naują koronaviruso židinį Klaipėdoje.

Savo pranešime meras rašo, kad tai iki šios dienos pats didžiausias iššūkis Klaipėdai, šiame kovos su COVID-19 virusu fronte.

"Tik ką gavau informaciją, kad privačiuose Globos Namuose "Klaipėdos Hospisas" užsikrėtimas tuo virusu patvirtintas net 38 šios privačios įstaigos globojamiems žmonėms ir didžiajai daliai ten dirbusio personalo. Tai labai rimtas incidentas ir itin rimta grėsmė ypač visiems ten esantiems ligoniams",- rašo V. Grubliauskas.

Pasak miesto mero, visos reikiamos žinybos apie situaciją jau informuotos. Šiuo metu, iš pastato išeiti ar į jį patekti niekam neleidžiama.

 

"Netrukus bus aišku ir kas konkrečiai iš ten dirbančių darbuotojų užsikrėtę tuo virusu. Paprašiau vadovų, kad žaibiškai būtų sprendžiamas ir personalo, galinčio prižiūrėti pacientus vietoje pačiu artimiausiu metu klausimas, nes, pasitarus su SAM specialistais, nuspręsta, kad būtų per didelė rizika bandyti pervežti tuos žmones į kitas gydimo įstaigas. Tad šio židinio vietoje ir spręsti visus pacientų priežiūros, globos ir personalo aptarnavimo klausimus", - dalinosi V. Grubliauskas.

Pasak mero, įstaigos direktorė su dešimčia savo pavaldinių bus pastato viduje kartu su ten prižiūrimais ligoniais.

Meras išlieka pozityviai nusiteikęs, sakydamas, kad tiki jog situacija bus suvaldyta.

 

Ikona, uždaryti