Klaipėdos Respublikinės ligoninės medikai tarė žodį

Klaipėdos Respublikinės ligoninės medikai tarė žodį
AA

Jau antra savaitė, dirbdami karantino sąlygomis, mūsų šalies medikai ir toliau vykdo savo kilnią misiją – gydo pacientus. Šiuo sunkiu metu gydytojai, slaugytojai, pagalbinis personalas, kurie negali likti namuose su šeimomis, o rūpinasi ir teikia pagalbą pacientams, ir patys sulaukia pagalbos iš pavienių asmenų bei verslo atstovų.

Pasak, Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus Dariaus Steponkaus, vieni žmonės teiraujasi ar reikia pagalbos ir kuo galėtų padėti, kiti – siūlo konkrečią pagalbą. „Tai mums yra labai svarbu. Kaip galėdami stengiamės apsaugoti ir pacientus, ir mūsų medikus, kurie daro viską, kad užkirstų kelią ar bent pristabdytų koronaviruso infekcijos plitimą. Jausdami žmonių paramą ir rūpestį, medikai jaučiasi stipresni “, - sako D.Steponkus.

Respublikinei Klaipėdos ligoninei šiomis dienomis TV3 „Išsipildymo akcijos“ organizatoriai padovanojo 600 vienetų respiratorių FPP3.

„Ši parama - labai vertinga. Apsaugos priemonių ligoninėje turime, tačiau per pamainą mūsų medikai sunaudoja iki 60 respiratorių ir atsargos senka. Kaip ir kitos šalies įstaigos, laukiame pastiprinimo iš centrinės valdžios. Mes ir patys ieškojome kaip galime įsigyti taip medikų apsaugai būtinų priemonių ir esame užsakę, bet dabar labai sudėtingas metas. Kada jų sulauksime ? Dabar visos pasaulio šalys konkuruoja, kuri greičiau atsiveš apsaugos priemonių – respiratorių, chalatų, antbačių ir kt.“, - sako Respublikinės Klaipėdos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Z. Juzumas.

Ligoninės vadovai ir visas kolektyvas nuoširdžiai dėkoja „Išsipildymo akcijos“ organizatoriams, Robotikos mokyklai, bendrovei Volfas Engelman, verslininkams A. ir D. Bosams, A.Tapino televizijai Laisvės TV, bendrovei „Perdanga“ ir visiems kitiems, kurie palaiko medikus, kurie padeda aprūpinti specialistus įvairiomis priemonėmis, maistu ar vandens atsargomis bei teikia kitą pagalbą.

Ačiū ir Klaipėdos Respublikinės ligoninės pacientams už supratingumą, kantrybę ir geranoriškumą. Ligoninės darbuotojai daro viską, kad gautumėte visą reikiamą pagalbą ir būtumėte saugūs.

Reklama Ikona, uždaryti