Galimybių pasas – jau ir Lietuvos pašto skyriuose

Galimybių pasas – jau ir Lietuvos pašto skyriuose
AA

Nuo rugsėjo 2 dienos, gyventojai Galimybių pasus gali atsispausdinti visuose Lietuvos pašto skyriuose, iš viso apie 250 vietų. Ši paslauga gyventojams teikiama nemokamai. Norintys atsispausdinti galimybių pasą turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą – pasą arba tapatybės kortelę.

„Kaip strategiškai svarbi įmonė visą pandemijos laikotarpį ne tik užtikrinome svarbias paslaugas gyventojams, bet ir prisidėjome prie įvairių visuomenei svarbių iniciatyvų. Šiuo metu itin aktualus klausimas yra galimybių paso spausdinimas. Jaučiame atsakomybę prisidėti prie pandeminės situacijos suvaldymo, todėl nemokamai spausdinsime galimybių pasus visuose pašto skyriuose. Mūsų paslaugų teikimo vietos apima visą Lietuvą, net ir mažuosius miestelius, tad galimybių pasas nuo šiol visiems prieinamas daug lengviau“, – sako Lietuvos pašto tinklo direktorius Jonas Sadauskas.

Norint atsispausdinti galimybių pasą pašte, klientą aptarnaujančiam darbuotojui reikės pateikti galiojantį asmens dokumentą. Jeigu norima galimybių pasą išimti kito žmogaus vardu, reikės pateikti tai patvirtinantį asmens, kurio vardu prašoma atspausdinti galimybių pasą, rašytinį sutikimą ir asmens dokumentus (tiek asmens, kurio vardu spausdinamas Galimybių pasas, tiek atėjusio jo atspausdinti). Galimybių pasą galima atsispausdinti ir Lietuvos paštui priklausančio finansinių paslaugų tinklo „Pay Post“ klientų aptarnavimo vietose. Atkreipiamas dėmesys, kad galimybių paso spausdinimas prieinamas tik fizinėse klientų aptarnavimo vietose – laiškininkai ar kurjeriai tokios galimybės neturi.

Čia galima rasti visų Lietuvos pašto bei „Pay Post“ skyrių adresus.

Registrų centro Paslaugų valdymo direktorė Diana Vilytė sako, kad dėl sklandaus bendradarbiavimo su Lietuvos paštu ir kitų organizacijų dėka pavyko operatyviai sudaryti sąlygas išplėsti Galimybių paso spausdinimo tinklą.

„Iki šiol asmenims, neturintiems ir nesinaudojantiems elektroninėmis tapatybės atpažinimo priemonėms, Galimybių pasas buvo išduodamas fiziniuose Registrų centro klientų aptarnavimo padaliniuose, taip pat Galimybių pasus jau kurį laiką dalina ir mobili Registrų centro komanda. Matant išaugusį susidomėjimą atsirado ir poreikis išplėsti vietų, kuriose asmenys gali gauti atspausdintą Galimybių pasą, skaičių, todėl esame dėkingi už glaudų ir geranorišką bendradarbiavimą“, – sako D. Vilytė.

Primenama, kad Galimybių pasą gali gauti asmenys, pasiskiepiję viena iš oficialių vakcinų, persirgę arba turintys neigiamą PGR testo rezultatą.

Reklama Ikona, uždaryti