Virpina širdį: lietuvis sukūrė klipą legendiniam Kobe Bryantui atminti

AA

Tragiškos žinios sukrėstas Giedrius (pseudonimu „Gidranity“) sumontavo klipą krepšinio legendai Kobe Bryantui atminti.

"Pirmas kartas, kai montuojant klipą, kaupėsi ašaros akyse. Kobe - dalis mano vaikystės, vakar perskaičius naujieną apie šią tragediją, mintyse iškart pasipylė begalė prisiminimų - kamuolio bumpsėjimai, bandymai atkartoti jo judesius krepšinio aikštelėje, video montavimai apie jį su viltim, kad ir jis tai pamatys. Vis dar esu sukrėstas ir neina protu suvokti, kad jo nebėra tarp gyvųjų. Visas krepšinio pasaulis verkia ir dar verks ilgai. Jis visada lygiavosi į Michaelą Jordaną, o milijonai žmonių lygiavosi į jį. Jis visada liks gyvas mūsų širdyse. Ilsėkis ramybėje, Kobe!" ,- savo mintimis dalinosi Giedrius.

Bryantas NBA lygoje žaidė lygiai 20 metų – nuo 1996-ųjų iki 2016-ųjų ir visus juos – Los Andželo „Lakers“ klube. „Staples Center“ arenoje į palubes yra iškelti abu jo marškinėliai pažymėti 8 ir 24 numeriais.

Per šį laikotarpį Kobe iškovojo 5 NBA titulus, du kartus tapo finalo serijos MVP ir kartą – reguliariojo sezono MVP, su JAV nacionaline rinktine du olimpinius aukso medalius. Jis taip pat 18 kartų buvo išrinktas į NBA „Visų žvaigdžių“ rungtynes, o tarp visų laikų rezultatyviausių krepšininkų ilgą laiką buvo trečioje pozicijoje.

K. Bryantas ir 13-metė jo duktė Gigi žuvo per devynių aukų pareikalavusią sraigtasparnio katastrofą netoli Los Andželo.

Ikona, uždaryti