Viename didžiausių Amerikos imtynių čempionatų - E. Zarembos pergalė

Viename didžiausių Amerikos imtynių čempionatų - E. Zarembos pergalė
AA

Mažasis sportininkas iš Šilutės krašto, Eljotas Zaremba dalyvavo trijų dienų čempionate Lasvegase "USA WRESTLING ROCKY MOUNTAIN NATIONALS 2024".  Tai vienas didžiausių Amerikoje vykstančių imtynių čempionatų į kurį šiais metais atvyko apie 3800 pačių geriausių imtyninkų vaikų iš 40 skirtingų Jungtinių Amerikos Valstijų regionų.

Pirmą dieną vaikai rungėsi pagal olimpinių laisvųjų imtynių taisykles (freestyle wrestling), kur Eljotas turėjo 6 kovas (svorio kategorijoje iki 27kg) tapo čiampionu. 

Kitas dvi dienas teko kovoti pagal amerikietiškų imtynių taisykles (folk style). Po dviejų intriguojančių dienų ir 8 kovų (svorio kategorijoje iki 25kg) pavyko laimėti sidabrą.  

Po varžybų lietuvaitį Eljotą pasveikino mišrių kovos menų meistras Justin Gaethje. Eljotui palinkėjo didžiausios sėkmės sporte ir nepamiršti mokslų. Taip pat mažylį pakvietė apsilankyti jų sporto salėje.

Nuvykus į svečius Eljotui pavyko paimtyniauti su pačiu UFC kovotoju Sean Strickland, labai gerai žinomu kovotojų apsuptyje, taip pat Francis Ngannou bei Floydu Mayweatheriu vyresniuoju.

eljotas

 

Šiuo metu Eljotas sportuoja Losandžele pas imtynių trenerį Chris Padilla ir Brazilian Jiu-Jitsu trenerius Rafael ir Gui Mendes - brolių Art of Jiu_Jitsu akademijoje. 

Klaipėdoje gimęs Eljotas, bet Šilutėje gyvenantis talentas, Klaipėdoje treniruojasi pas laisvųjų imtynių trenerius Oleg ir Edgarą Voitechovskius (BĮ Klaipėdos "Viesulo" sporto centre).

"Varžybose stengiamės dalyvauti kuo daugiau užsienyje, nes savam krašte pranašu nebūsi. Ne tik dėl didesnės konkurencijos, bet ir didesnio pripažinimo, nes dalyvavimas užsienyje vaikui atneša didesnes galimybės išplaukti į platesnius vandenis", - pasakoja mažojo Eljoto tėtis Aurimas Zaremba.