Uostamiestyje vykęs Klaipėdos „Dragūnas“ ir HC „Vilnius“ susitikimas baigėsi lygiosiomis

Uostamiestyje vykęs Klaipėdos „Dragūnas“ ir HC „Vilnius“ susitikimas baigėsi lygiosiomis
AA

Dėl paskutinių dviejų kelialapių į atkrintamąsias varžybas kovojantys Klaipėdos „Dragūnas“ ir HC „Vilnius“ pasidalijo po tašką. Uostamiestyje vykęs susitikimas baigėsi lygiosiomis 28:28. Šeimininkams po 5 įvarčius pelnė Tomas Drakšas ir Benas Butkus. Svečių gretose Valdas Drevinskas pasižymėjo 8 įvarčiais, Martynas Žala įmetė 7 įvarčius.

Tiesioginius kelialapius į BHL pusfinalius jau iškovojo 1-2 vietas užsitikrinę Estijos „Serviti“ ir „Viljandi“ klubai. 3-6 vietas užėmusios komandos pateks į ketvirtfinalį. „Šviesa“ ir „Granitas“ jau ramūs dėl vietos ketvirtfinalyje. Tuo tarpu „Vilniaus“ ir „Dragūno“ komandoms viską lems šį savaitgalį vyksiantys paskutiniai reguliariojo sezono turai.

Penktą vietą užimantis „Vilnius“ po 23 turų turi 27 taškus. Šeštoje vietoje esančio „Dragūno“ sąskaitoje – 26 taškai po 22 rungtynių. Septintoje vietoje esanti latvių Duobelės „Tenax“ po 22 rungtynių turi 25 taškus. Kitos komandos jau neturi vilčių patekti į atkrintamąsias.

Paskutiniame ture „Vilnius“ sostinės derbyje šeštadienį susitiks su „Šviesa“. Estijoje viešėsiantis „Dragūnas“ rungtyniaus su „Tapa“ ir „Viljandi“ ekipomis. Su tais pačiais Estijos klubais išvykoje susitiks su lietuvius siekianti aplenkti Duobelės komanda.

Reklama Ikona, uždaryti