Trofėjaus turas šeštadienį atkeliauja į Klaipėdą

Trofėjaus turas šeštadienį atkeliauja į Klaipėdą
AA

Vis sparčiau artėjant FIFA pasaulio salės futbolo čempionatui, turnyro trofėjus tęsia savo kelionę po turnyrą priimsiančius miestus. Antroji jo stotelė – Klaipėda, - skelbia Lietuvos futbolo federacija.

Uostamiestyje trofėjus lankysis jau šį šeštadienį (rugpjūčio 21 dieną), Teatro aikštėje, kur veiksmas virs nuo 13 iki 21 valandos.

Čia miestiečiai ir miesto svečiai bus kviečiami artėjančio čempionato atmosfera – pamatyti ir įsiamžinti prie čempionato nugalėtojų trofėjaus, taip pat pamatyti istorinę pasaulio salės futbolo istorijos sienelę, kurioje atsispindi svarbiausi šios sporto šakos raidos įvykiai.

Visi apsilankę renginyje taip pat galės išbandyti savo jėgas ir įvairiuose konkursuose – smūgiuodami kamuolį į specialius vartus ar sukdami laimės ratą, o geriausiems pavyks laimėti ir prizų.

Visą dieną renginyje dalyvaus ir oficialus čempionato talismanas Ivartito, kuris pakvies tiek mažuosius sirgalius, tiek jų tėvelius išmokti specialų savo šokį.

Viso renginio metu bus galima įsigyti ir oficialios čempionato atributikos – nuo raktų pakabukų iki gertuvių bei kitų suvenyrų.

Trofėjus savo kelionę pradėjo praėjusį antradienį Vilniuje, o užbaigs kitą šeštadienį Kaune, kur sirgaliai nuo 13 iki 21 valandos bus kviečiami atvykti prie Kauno pilies ir tokiu būdu pajausti artėjančio čempionato atmosferą.

Primenama, kad oficialiai startavo bilietų prekyba į čempionato rungtynes. Bilietus įsigyti galite FIFA.com/tickets.