Trečiam sezonui „Neptūne-Amberton“ liekanti Sinickaitė: „Ši vieta jau tapo mano namais“

Trečiam sezonui „Neptūne-Amberton“ liekanti Sinickaitė: „Ši vieta jau tapo mano namais“
AA

Dar vieną lyderę savo gretose išsaugojęs Klaipėdos „Neptūnas-Amberton“ paskelbė, jog uostamiesčio klube lieka geriausią karjeros sezoną sužaidusi 23-ejų Brigita Sinickaitė. 

175 cm ūgio krepšininkei tai bus jau trečiasis sezonas vilkint mėlynai baltus marškinėlius. 

„Priimti šį sprendimą nebuvo sunku, o kelios svarbios to priežastys buvo trenerio Martyno Airošiaus pasilikimas, parodytas didelis pasitikėjimas manimi bei noras, kad likčiau iš vadovybės pusės, – kalbėjo šiaulietė. – Galiu sakyti, kad ši vieta jau tapo mano namais ir labai džiaugiuosi, kad dar vienam sezonui lieku čia.“

„SMART WAY Moterų Lietuvos krepšinio lygos“ mažojo finalo naudingiausia žaidėja praėjusį sezoną vidutiniškai pelnydavo po 10,3 taško, atkovodavo po 4,8 kamuolio, išdalindavo po 5,4 rezultatyvaus perdavimo, perimdavo po 2,2 kamuolio ir rinkdavo 14,3 naudingumo balo. 

„BioSil-Baltijos lygoje“ Sinickaitės rodikliai buvo itin panašūs – 10,8 taško, 4,9 atkovoto kamuolio, 4,9 rezultatyvaus perdavimo, 2,4 perimto kamuolio ir 15,4 efektyvumo balo per 25 minutes.   

Pernai atakuojanti gynėja debiutavo Lietuvos moterų rinktinėje. Per dvejas atrankos į 2025 m. Europos čempionatą rungtynes Sinickaitė fiksavo 4 taškų, 3,5 atkovoto kamuolio, 1,5 perimto kamuolio ir 6 naudingumo balų skaičius.  

2023-2024 m. sezone krepšininkė su „Neptūnu-Amberton“ tapo Karalienės taurės čempione bei pasidabino „BioSil-Baltijos lygos“ ir „SMART WAY MLKL“ bronzos medaliais.

 

Reklama Ikona, uždaryti