Tarptautiniame brazilų džiudžitsu imtynių kovų turnyre klaipėdietis iškovojo sidabrą

AA

Gegužės 5-7 dienomis, Jungtiniuose Arabų Emyratuose „ABU DHABI“ vykusiame tarptautiniame brazilų džiudžitsu imtynių kovų turnyre „AJP GRAND SLAM MASTERS 2022-2023“, kuriame iš viso varžėsi bemaž 3000 sportininkų iš daugiau nei 50 skirtingų pasaulio šalių, sėkmingai pasirodė Klaipėdos braziliškojo džiudžitsu akademijos sportininkas Sergej Pigarev.

jiu dzitsu klaipėda

Antrąją varžybų dieną varžybose Master 3 (40-45 m),  amžiaus grupėje, tarp purpurinių diržų su kimono, pirmąją kovą nežymia taškų persvara įveikęs sportininką iš Kolumbijos Jorge Miranda,  antroje kovoje nugalėjo kovotoją iš Jungtinių Arabų Emyratų Redwan Mokhtar skausmingu veiksmu privertęs jį pasiduoti, pateko į finalą. Finale nežymia taškų persvara teko pripažinti sportininko Moris Murga iš Nikaragvos pranašumą.

Sergejus iškovojo sidabro medalį. Tokiai mažai valstybei, kaip Lietuva, tai tikrai didelis pasiekimas, kai braziliško džiudžitsu imtynių bendruomenė Lietuvoje yra palyginus labai nedidelė ir aktyviai sportuojančių bei tarptautiniuose turnyruose dalyvaujančių sportininkų yra gana nedaug, lyginant su kitomis Europos ar Pasaulio valstybėmis. O šiose varžybose Sergejus buvo vienintelis lietuvis atstovavęs Lietuvos valstybę. AJP Abu Dhabi Jiu Jitsu Pro serijos turnyrai rengiami visame pasaulyje, ši organizacija per sezoną surengia daugiau nei 150 skirtingų turnyrų šešiuose pasaulio žemynuose.

Vienas jų vyko 2023 04 29 d. Klaipėdoje. Nacionalinis čempionatas.

Sportininką varžyboms ruošė: „Klaipėdos braziliško džiudžitsu akademijos“ treneris  M. Rudnickas.

Klaipėdietis šiame turnyre atstovavo tarptautinę brazilų džiudžitsu akademiją “Roger Gracie Academy”.