Sporto klubas „Okinava” įspūdingai pasirodė karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurėje

AA

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko karate kyokushin Lietuvos moksleivių taurės varžybos, kuriose dalyvavo rekordiškai daug - net 710 dalyvių iš 39 Lietuvos klubų! Sporto klubo „Okinava” auklėtiniai šiose varžybose iškovojo 14 apdovanojimų. Komandai tai buvo jau 4 varžybos šį mėnesį, kuriose pasiektas net 90% rezultatyvumas.  Iš 39 Lietuvos klubų sporto klubas „Okinava”, delegavęs tik 16 sportininkų užėmė 11 vietą komandinėje įskaitoje.

Taip pat, varžybų metu sporto klubo prezidentei Dianai Mačiūtei buvo įteikta pasaulio online kata taurės varžybų, kurios vyko spalio 22 dieną, čempionų komandinė taurė. Šiose varžybose sporto klubas „Okinava“ užėmė 1 vietą komandinėje įskaitoje tarp 380 dalyvių iš 16 pasaulio šalių ir 56 klubų ir 2 kartą tapo techniškiausiu karate kyokushin sporto klubu pasaulyje.

Lietuvos moksleivių taurės nugalėtojai: auksą pelnė Elvina Barsteigaitė, Gediminas Saveika ir Urtė Jonauskaitė; sidabrą pelnė Juras Lelys, Mark Romualdas Gaiduk ir Orestas Purys; bronzą pelnė Augustas Kazanavičius, Emilijus Stoncelis, Herkus Zibalis, Illia Piekhotin, Livija Jurėnaitė, Lukas Akmenskas, Nojus Trukšanovas ir Urtė Kaniavaitė. Vos per plauką nuo apdovanojimų šįkart liko  Henrikas Toleikis ir Kajus Malinen.

Visa sporto klubo „Okinava” komanda ir mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė labai džiaugiasi ir didžiuojasi tokiais aukštais mokinių rezultatais! Auklėtiniai, išbandę savo jėgas ant tatamio, įgavo naujos patirties, pasitikėjimo savimi, drąsos bei gerų emocijų.

Lapkričio 4 dieną Bulgarijoje vyks vienos iš svarbiausių varžybų - U16, U18 ir U20 Europos čempionatas, kuriame atstovauti Lietuvą sporto klubas “Okinava” deleguos net 7 savo auklėtinius (trenerė Diana Mačiūtė).