Šiemet šimtmetį švenčiantis Lietuvos krepšinis Klaipėdoje kunkuliuos visa jėga

Šiemet šimtmetį švenčiantis Lietuvos krepšinis Klaipėdoje kunkuliuos visa jėga
AA

Šiemet šimtmetį švenčiantis Lietuvos krepšinis Klaipėdoje kunkuliuos visa jėga: vyks daugybė sporto renginių – nuo konferencijų, parodų, krepšinio žvaigždžių pokalbių ciklo, tapybos plenero iki Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės pasirodymo „Švyturio“ arenoje su, tikimasi, NBA žvaigždėmis Domantu Saboniu ir Jonu Valančiūnu priešakyje.

Klaipėdos sportininkų namuose planuojamas ir pokalbių ciklas, kuriame bus kviečiamos Klaipėdos krepšinio žvaigždės – olimpinis, pasaulio ir Europos krepšinio čempionas Modestas Paulauskas, 2003 metų Europos čempionai – Eurelijus Žukauskas, Arvydas Macijauskas ir Saulius Štombergas bei Klaipėdos moterų krepšinio žvaigždės bei žvaigždutės.

Sudaryta išsami visų metų programa, į kurią, tikimasi, įsitrauks tiek suaugę, tiek mažieji.

„Stengiamės, kad būtų įtrauktos visos socialinės grupės, visi miestiečiai“, – sakė Klaipėdos savivaldybės Sporto skyriaus vedėja Ras Rumšienė.

 

Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas pasidžiaugė, kad miesto Garbės piliečio titulas suteiktas krepšinio žmogui – olimpiniam, pasaulio ir Europos čempionui Modestui Paulauskui.

„Simboliška, kad šiais metais, būtent rišdamiesi prie šios išskirtinės datos, miesto Garbės piliečiu įvardijame legendinį klaipėdietį, išskirtinę krepšinio asmenybę Modestą Paulauską. Tai gražus pagarbos ženklas krepšinio bendruomenei, krepšinio istorijai. Klaipėdos vaidmuo Lietuvos krepšinio istorijoje, Lietuvos krepšinio žemėlapyje yra turbūt išskirtinis ir turbūt dėl to niekam neturėtų kilti abejonių“, – pabrėžė V. Grubliauskas.

Jis dar pridūrė: „Turime sutelkti visas jėgas, kad krepšinio šimtmetį pajustume ne tik Kaune ir Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Noriu pasakyti visai krepšinio bendruomenei: krepšinis turi savo Krepšinio namus Kaune, bet mano palinkėjimas, kad Klaipėdoje jūs visada jaustumėtės lyg namuose“.

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) prezidentas Vydas Gedvilas, viešėdamas Klaipėdoje, pasidžiaugė, kad Klaipėdoje krepšinis yra mylimas.

„Turime Klaipėdos vadovus, kurie myli krepšinį, gerus trenerius ir žaidėjus. Klaipėda turi gilias ir senas krepšinio tradicijas“, – sakė LKF vadovas.

 

Lietuvos krepšinio šimtmečio renginių programa

Lietuvos krepšinio šimtmečio renginių programą

Reklama Ikona, uždaryti