Rugpjūčio 26 dieną vyks didžiausia būrelių ir sporto mugė Klaipėdoje

Rugpjūčio 26 dieną vyks didžiausia būrelių ir sporto mugė Klaipėdoje
AA

Rugpjūčio 26 d. Klaipėdos poilsio parkas taps sporto, meno, kūrybos, technikos, intelektualios veiklos ir žaidimų miestu, o jo „gyventojai“ Jums pristatys veiklas, skirtas skatinti vaikų užimtumą, supažindins su įvairiomis sporto šakomis, kvies dalyvauti įdomiausiuose ir smagiausiuose užsiėmimuose ir patirti tik geriausias emocijas!

 

“Judriosios mugės” metu „Judriosios mugės“ metu visi lankytojai kviečiami ne tik pamatyti, bet ir pabandyti, sudalyvauti, pabendrauti ir išsirinkti sau tinkamą sporto šaką. O čia pat vyksiančios „Akropolio“ šeimų estafečių varžybos suburs aktyvias šeimas susirungti ir smagiai praleisti laiką.

Renginyje Jūs taip pat rasite būrelius vaikams, siūlančius:

– Įvairias sporto šakas;

– Meno ir kūrybiškumą ugdančius būrelius;

– Naujųjų technologijų;

– Muzikos;

– Užsienio kalbų;

– Verslumą ir lyderystę skatinančius būrelius bei kitus neformalaus ugdymo atstovus;

– O taip pat galėsite įsigyti “protingas” knygas ir lavinamuosius žaidimus.

Būrelių ir sporto mugės tikslas – skatinti kryptingą vaikų ir paauglių užimtumą mokslo metais, taupyti tėvų laiką ieškant tinkamos veiklos savo vaikams, tad atėjusios į renginį šeimos ras gausybę įvairių neformalaus švietimo įstaigų, siūlančių užimtumą vaikams Klaipėdoje, turės galimybę susipažinti su būrelių atstovais, užsiregistruoti į grupes, o per integruotas veiklas – greičiau atsirinkti tai, kas jiems patinka.

Pilną programą galite peržiūrėti čia

būrelių mugė Klaipėda