Prienuose dominavęs „Neptūnas“ iškovojo triuškinamą pergalę

AA

Klaipėdos „Neptūnas“ (1/6) „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynėse neturėjo vargo su Prienų „Labas-Gas“ (0/8) ekipa ir iškovojo solidžią pergalę rezultatu 62:87 (17:19, 13:24, 16:25, 16:19).

Įspūdingais epizodais rungtynes pradėjęs „Neptūnas“ jau po sužaistų 3 minučių įgijo 8 taškų persvarą (2:10). Visgi šeimininkai deficitą greitai panaikino surengę 8:0 atkarpą, o rezultatas tapo lygus.

Prienų ekipa po Eriko Venskaus 5 taškų iš eilės pesvėrė rezultatą savo naudai, tačiau Deividas Gailius taip pat atsakė individualiu spurtu. Smeigęs du tritaškius paeiliui, pastarasis sugrąžino pranašumą svečiams (17:19).

Antrojo kėlinio pradžioje geriau rungtyniavo „Labas-Gas“, o po Rapolo Ivanausko taiklaus dvitaškio metimo prieniškiai įgijo 3 taškų persvarą (24:41). Vis dėlto „Neptūnas“ sustiprino ne tik gynybą, bet ir puolimą, o žvėriškai arčiau krepšio kovojęs J. Jucikas padėjo susikrauti uostamiesčio ekipai jau dviženklį pranašumą. Prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 13 taškų (30:43).

Klaipėdos „Neptūnas“ pirmoje susitikimo pusėje puikiai kovoja dėl atšokusių kamuolių: svečiai atkovojo dvigubai daugiau nei šeimininkai (24:12).

Po ilgosios pertraukos raumenis puolime ir toliau demonstravo klaipėdiečiai. Sulig kiekviena ataka „Neptūnas“ didino turimą pranašumą. Dvi atakas iš eilės dėjimais užbaigęs Benas Griciūnas kilstelėjo Klaipėdos ekipos persvarą iki rekordinės, 23 taškų (42:65).

B.Griciūnas pridėjęs jau eilinį dvitaškį, padidino savo komandos persvarą iki 30-ties. Šansų iškovoti pergalei nebeturėję prieniškiai atsilikimą dar spėjo sumažinti, bet galutinės rungtynių baigties tai neįtakojo.

Galingą dvigubą dublį šiose rungtynėse užfiksavo B. Griciūnas pelnęs 20 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 28 naudingumo balus.

Klaipėdos „Neptūnas“: Benas Griciūnas 20 (11 atk.kam), Matas Jogėla 17 (5 atk.kam), Deividas Gailius 14 (5 atk.kam), Julus Jucikas 12, Edgaras Želionis ir Martynas Mažeika – po 7.

Prienų „Labas-Gas“: Rapolas Ivanauskas 15, Jovanas Kljajičius 9.