Praretėjęs „Neptūnas“ užtikrintai triumfavo pajūrio derbyje

AA

Vienam vakarui „Švyturio“ arenos svečiu tapęs Klaipėdos „Neptūnas“ (3/5) net ir išretėjusiomis gretomis pasiekė įtikinamą laimėjimą „Betsafe-LKL“ pajūrio derbyje.

Mindaugo Brazio auklėtiniai uostamiestyje 92:73 (23:23, 22:14, 29:16, 18:20) patiesė „Gargždus“ (2/6) ir po kelių savaičių sugrįžo į pergalių kelią Lietuvos čempionate.

Klaipėdiečiai šįkart neturėjo net trijų krepšininkų – čiurnos traumą patyrusio Zsomboro Maronkos, Martyno Pacevičiaus bei Deivido Gailiaus, kuris, nors ir buvo registruotas mačui, ant parketo nežengė

Klaipėdiečiai po lygaus pirmojo ketvirčio (23:23) antrajame jau pamažu didino savo persvarą, kuri prieš pertrauką siekė 8 taškus – 45:37. Trečiajame kėlinyje „Neptūnas“ startavo atkarpa 12:0 ir vos per kelias minutes nutolo per 20 taškų – 57:37. Panašus skirtumas tarp ekipų laikėsi prieš paskutiniąsias dešimt minučių – 74:53. Galiausiai šeimininkų teisėmis žaidę gargždiškiai nesukūrė stebuklo ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą.