Pirmajame Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato atrankos etape varžėsi 41 komanda

Pirmajame Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato atrankos etape varžėsi 41 komanda
AA

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje įvyko pirmas Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato atrankos etapas, kuriame dalyvavo net 28 vyrų ir 13 moterų komandų. Atkaklios kovos pajūryje dvi dienas vyko ir šviečiant saulei, ir esant ekstremalioms oro sąlygoms.

Moterų turnyre nugalėtojomis tapo Dominyka Naudužaitė ir Jekaterina Kovalskaja, finale po įtemptos trijų setų kovos 2:1 (21:16, 18:21, 15:6) finale įveikusios Augustės Petrauskaitės ir Veronikos Žukovos duetą. O mažajame finale pergalę šventė Birutės Aleknavičiūtės ir Ingridos Milkintaitės duetas, kuris 2:0 (21:16, 21:12) nugalėjo Gintarę Nenortaitę ir Gintarę Vencevičiūtę.

Tuo tarpu vyru turnyre nugalėtojų taurę į viršų kėlė duetas iš Vilniaus - Artūras Vincelovičius ir Andžejus Savostenokas, kurie finale 2:0 (21:13, 21:14) nepaliko vilčių Viliaus Biknerio ir Girvydo Rimeikos porai. Mače dėl trečiosios vietos pergalę rezultatu 2:0 (21:15, 21:14) šventė Donato Pašvensko ir Deimanto Jarmalavičiaus komanda, įveikusi Rapolo Gilio ir Adomo Strazdo duetą.

Paplūdimio tinklinio lygos (PTL) vadovas Tomas Steikūnas džiaugėsi, jog pirmasis etapas praėjo sėkmingai ir žaidėjai nepabūgo sudėtingų oro sąlygų.

„Turėjome labai gražų renginį prie jūros su daug paplūdimio tinklinio mylėtojų. Labai džiaugiuosi, jog žaidėjai neišsigando stipraus lietaus, gūsingo vėjo bei permainingų oro sąlygų ir pademonstravo kovingumą, gražų žaidimą ir viskas praėjo sėkmingai. Ačiū visiems dalyviams“, - sakė PTL vadovas.

Kiti Lietuvos čempionato atrankos etapai vyks Kaune (rugpjūčio 5-6) ir Vilniuje (rugpjūčio 19-20), kuriame tikimasi dar didesnio dalyvių skaičiaus. O finalinis Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato etapas įvyks rugpjūčio 25-27 dienomis Vilniuje, kuriame varžysis atrankų nugalėtojai ir kitos stipriausios Lietuvos poros.

Reklama Ikona, uždaryti