Penkios Klaipėdos regiono futbolo mokyklos tapo sertifikuotomis

Penkios Klaipėdos regiono futbolo mokyklos tapo sertifikuotomis
AA

Naujajame futbolo ugdymo įstaigų sertifikavimo projekte – dar vienas žingsnis į priekį - buvo patvirtintos 30 organizacijų, kurios oficialiai tapo bandomojo sertifikavimo projekto dalyvėmis.
Tarp 30 organizacijų iš Klaipėdos regiono yra 5 futbolo ugdymo įstaigos: 

VšĮ Gargždų futbolas (Gargždai);  

VšĮ K. Ivaškevičiaus futbolo akademija (Klaipėda); 

BĮ Klaipėdos futbolo sporto mokykla (nuo 2021m. balandžio 1 dienos bus VšĮ Klaipėdos futbolo mokykla);

VšĮ Šilutės sportas (Šilutė); 

VšĮ Futbolo klubas Gintaras (Palanga-Klaipėda);

Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklai tobulinti ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.


Sertifikavime dalyvauti gali organizacijos, kurios vykdo nepertraukiamą futbolo ugdymo veiklą ne trumpiau kaip du metus nuo įregistravimo datos ir neturinčios skolų Sodrai, valstybinei mokesčių inspekcijai, Lietuvos futbolo federacijai, regioninėms futbolo federacijoms ir šakinėms asociacijoms, kurių rengiamose varžybose organizacijos komandos dalyvauja, taip pat esančios LFF narėmis tiesiogiai ar per atitinkamą LFF narį.

Prašymus sertifikuotis ir šiemet dalyvauti bandomajame sertifikavimo procese pateikė 22 jaunimą ugdančios organizacijos ir 19 organizacijų, kurios dalyvauti privalo, nes iš LFF gauna finansines dotacijas jaunimo ugdymo programai įgyvendinti. Tad bendras pateiktų prašymų skaičius – 41.

Ikona, uždaryti